Stroniąca od kontaktu wzrokowego genialna czekoladniczka poznaje spadkobiercę handlowego imperium, który boi się dotykać innych. Na siebie wydają się jednak uodpornieni.
Saeko, która straciła miłość życia w tragicznym wypadku, czuje dziwną sympatię do nieznajomego, nieświadoma, że otrzymał on przeszczep serca jej zmarłego narzeczonego.
Amerykański dziennikarz Jake Adelstein przyjeżdża do Tokio, gdzie rozpoczyna śledztwo w sprawie korupcji w policji i jej powiązań ze światem przestępczym.
Od zakończenia pirackiej stacji radiowej życie chłopców z Kurupt FM toczyło się spokojnie, ale nie na długo. Docierają do nich wieści, że jedna z ich piosenek została wykorzystana w popularnym teleturnieju w Japonii.