Bárbara Mori

Bárbara Mori Ochoa

7,8
253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bárbara Mori

Fan lista =)
Wspisujcie się wszyscy fani Barby Mori...
Moim zdaniem to swietna aktorka :)
Fajnie zagrała w Rubi.

zDEPPrawowana

Cześć!
Jestem wielkim fanem pani Barbary po tym jak tydzień temu po raz pierwszy ujrzałem ja w serialu cena marzeń. Od tej pory stała się ona moim marzeniem. Chciałbym w koncu znaleźć sobie dziewczyne i pani Barbara wydaje sie odpowiednia kandydatka dla mnie. Jakby ktos mial numer GG do niej to bylbym bardzo wdzieczny
:*:*:* Barbara


pozdro, Dejvid

jedenuser

Wspaniala aktorka. Sliczna kobieta. Nic dodac nic ujac :)

jedenuser

yo yo ! ^^
Tez jestem fanką Barbary Mori ! jest śliczna i fajnie gra.Chociaż nie jest znaną aktorką i tak ją lubię ! Pozdro dla jej fanów!
M.

zDEPPrawowana

tez jestem jej fanką;) od 1 odcinka ceny marzen:>

zDEPPrawowana

Ja również jestem fanką Barbary Mori. I także od pierwszego odcinka ?Ceny marzeń?. Jak coś zajrzyjcie na mego bloga, on wszystko pokarze. :)

green_eyes17

Również jestem giga fanką tej prześlicznej kobiety od 1 odcinka Ceny Mazrzeń

RuBi

ona jest niesamowicie piekna!! kocham ją:***

zDEPPrawowana

Ona jest cudowna...uwielbiam ją oglądać..nie wyglądam jak ona ale zachowanie mam podobne..hehe :D chociaż coś..lol

zDEPPrawowana

O tak zgadzam sie Barbara Mori jest świetną aktorką

zDEPPrawowana

Barbara jest wspaniala.Ma talent i urode.

zDEPPrawowana

W Rubi i nie tylko uwielbiam ja niektórzy mówią ze jej kariera zakończyła sie razem z cena marzeń to nie prawda Widzialam nowy film z jej udziałem jest tak samo piękna jak w Rubi mam o niej bloga wpadnij www.Barby-M.xx.pl to mój blog

mewcia

Jestem jej fanką . Ona jest poprostu boska !!! Ślicznie gra i ogólnie jest ładna a w Cenie Marzeń bardzo fajnie zagrała rubi :D

zDEPPrawowana

M.in. ja jestem fanką Barbary Mori i znam jeszcze kilka osób którzy taj jak ja ją uwielbiają... Jest bardzo łada i serial "cena marzeń" był moim zdaniem najlepszym serialem które wiedziałam!! Szkoda tylko ze nie mam możliwości jak inni obejrzeć filmu "Rubi la decsarada" który jest kontynuacja "ceny marzeń"
Podsumowując Barbara Mori jest moją ulubioną aktorką i chciałabmy zobaczyć jak najwięcej filmów z jej udziałem :))

Kamcia_lov

Dopisuję się do fan listy. Nie mogę się doczekać jak zobaczę ją w jakimś Hollywoodzkim hicie.

zDEPPrawowana

utalentowana i śliczna kobieta. ma wszystko tam gdzie trzeba i ile trzeba. a poza tym to Ruby była najlepszą telenowelą jaką oglądałam. pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones