Bárbara Mori

Bárbara Mori Ochoa

7,8
252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bárbara Mori

W rankingu widzę ją wyżej od Jodie Foster i Nicole Kidman, a nigdy w życiu o niej nie słyszałam, mimo, że na Filmwebie mam ocenionych ponad 4 tys. ludzi filmu...

DamaMarcia

też nie znam tej kobiety . To chyba jakaś gwiazdka z którejś południowoamerykańskich telenowel . Nikt normalny jej nie zna ,więc tu nie wchodzi , wchodzą tu tylko fani tej telenoweli , przez co ma taką wysoką ocenę

DamaMarcia

To jest serialowa psuedoaktorka, mieszkam w Meksyku i z tego co wiem to jej ostatnim osiagnieciem zyciowym jest wystep w kampanii reklamowej podpasek.

haluca

W Polskich kinach jedyne co można zobaczyć to hollywoodzki sziting, albo polskie pseudokomedie. Więc nie dziwię się, że mało kto ją zna, skoro kina ambitnego - zero, almodovara oglądają nieliczni, a głupi i tak powiedzą, że film bez sensu, gdyż nic nie zrozumieją. Jeśli piszesz, że mieszkasz w Meksyku i oglądasz dobre filmy to znasz zapewne 'Kites', niejedna aktorka mogłaby jej buty czyścić.

kikuu_rodriguez0

Mieszkam w Meksyku ale nie oglądam meksykańskiego kina bo jest słabe, serio byłam parę razy w kinie i za każdym razem żałowałam i dałam sobie w końcu spokój. Jak mieszkałam w PL to chodziłam do kin studyjnych i zapewniam cię że można obejrzeć dużo więcej niż hollywoodzki sziting i polskie komedie romantyczne. Co do Barbary to miałam okazję ją widzieć w telenowelach no i nic specjalnego, jak każda inna laska z telenowel,i która jest konwencją dość ograniczającą. Mnie się zdarza pracować w telenowelach więc wiem jak to wygląda od środka i jak się te diwy zachowują na codzień, Paru dobrych aktorów zaczynało w novelach ale średnio to dno i kilometr mułu ten meksykański szołbiz.

DamaMarcia

Obejrzyj sobie telenowele Cena marzeń,super w niej zagrała i cudownie wyglądała;D

jazdowicz2666

bo była młodsza to cudownie wyglądała.

Sol1987

E dla mnie to ona cały czas jest piękna i cudowna ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones