Bailee Madison

Bailee Rose Madison

7,8
4 755 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bailee Madison

Ta mała w "Braciach" zagrała na miarę niejednej nagrody.
W każdej scenie z nią miałem szeroko otwarte oczy.
Jestem ciekaw co z nią będzie za 10 lat

bleble1

podzielam Twoją opinię. scena przy stole jest dla mnie do tej chwili niepojęta. nie wiem jak poinstruowali to złote dziecko, ale świeci wyraźnie.

karolajna11123

Dokładnie. Ta scena była genialna. Mimika tej dziewczynki pokazywała wszystkie jej uczucia zignorowane przez dorosłych. To było chyba najbardziej realistyczne zagranie w całym filmie. Mam nadzieję, że będzie się rozwijać.

karolajna11123

i to nie tylko ta scena! Chciałabym jeszcze podkreślić scenę kiedy Sam wraca z cmentarza,a dziewczynki bawią się w ogródku.

bleble1

Zdecydowanie tak. Wg mnie zagrała lepiej od całej trójki dorosłych głównych bohaterów - doświadczonych i świetnych aktorów jakby nie było.

bleble1

ooooo TAK!!! Naprawdę byłam nieprawdopodobnie zaskoczona jak ta mała sobie poradziła z tak trudnymi scenami, i jak wiarygodnie je zagrała! Oby tak dalej!

Nainen

Tez uwazam ze byla swietna.

bleble1

Ona jest rewelacyjna, a rolą w "Braciach" pokazała tyle emocji,że niejeden aktor powinien się od niej uczyć..

bleble1

Dziewczyna jest extra. Niesamowicie gra. Np. jej sceny płaczu są kapitalne.

bleble1

Zdecydowanie popieram Twoje zdanie. Właśnie skończyłam oglądać i nie mogę się nadziwić!

użytkownik usunięty
bleble1

Czekam na kolejne filmy z jej udziałem. Na Oskara już zasłużyła nie raz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones