Bartosz Prokopowicz

[{"id":3,"name":"cinematographer","above5p":true,"career":{"name":"operator"},"ranking":{"name":"Zdjęć","link":"/person/ajax/roles/11897/3","url":"/ranking/person/cinematographer"},"rating":{"count":300,"rate":6.76,"desc":"ocen","profession":"zdjęć"}},{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/11897/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":140,"rate":5.835714285714285,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/11897/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":10,"rate":6.1,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/11897/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":4,"rate":7.75,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/11897/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
300 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Bartosz Prokopowicz
  • przekrzywione kadry na maxa (choćby ten jak pod budynek podjeżdża BMW) a'la teledyski z Disco Polo, masa ujęć ze zgubioną ostrością na innym obiekcie niż docelowo. Bardzo przeciętnie. A szkoda bo to jedyny mankament filmu, który na szczeście przykrywa doskonała warstwa fabularna.

  • donpablo Ostatnio ten Bartosz Prokopowicz wyreżyserował film "Narzeczony na niby". Zdaje się, że to jego reżyserski debiut. Z Julią Kamińską, Piotrem Stramowskim, Piotrem Adamczykiem, Tomaszem Karolakiem, Sonią Bohosiewicz i Baśką Kurdej-Szatan.
    Zapowiada się kolejny "hit", na miarę "Porad na zdrady", "Kobiet bez wstydu", "Kochaj i tańcz", "Podejrzanych zakochanych", "Dzień dobry, kocham cię", "Last minute" i "#wszystkogra".
    Ja nie wiem, czy Adamczyk, Karolak i Bohosiewicz mają zapisany udział w najbardziej żenujących komedyjkach, czy z jakiegoś innego powodu przeważnie się w takich pojawiają.