Ben Whishaw

Benjamin John Whishaw

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/160776/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":14394,"rate":7.948867583715437,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/160776/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":335,"rate":8.504477611940299,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/160776/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":9,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/160776/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,9
14 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Whishaw
  • Nie uważacie, że Ben idealnie nadawałby się na 12 Doktora? :3

• JennyLaugh ja tak uważam <3 Byłby świetnym Doktorem.

• JennyLaugh Na pewno byłby genialny, jak zawsze, ale wydaje mi się, że wybiorą kogoś mało znanego, kto będzie miał okazję się wykazac. Też dobrze- świetnych aktorów w UK dostatek :)

• JennyLaugh W końcu ktoś odzwierciedla moje myśli. Byłby idealnym Doctorem, i pomimo mojej wielkiej sympati do Toma Hiddlestona, Ben zdecydowanie pasowałby dziesięć (dwanaście?) razy lepiej

• aka13 Nie tak dawno gdzieś wyczytałam, że sam Ben powiedział, że nie zostanie Doktorem, gdyż w tym momencie gra Q w Bondzie i wydaje mu się to niesprawiedliwe, żeby grał jednocześnie dwie tak ważne role...

• madzia19729 E tam, Bond... Nigdy nie rozumiałam fenomenu Bonda.
    Doktor! Chyba nigdy nie wybaczę Benowi, jeśli to co powiedziałaś, okaże się prawdą... (pal licho rolę, bo i tak nie wierzyłam za bardzo, że ktoś mógłby mu zaproponować. Ale to, że mógłby ją odrzucić dla BONDA?!)

• JennyLaugh Dla Bonda to dla Bonda. Nie rozumiem czemu nie mógłby pogodzić tych dwóch ról ze sobą. Nie przesadzajmy - rola Q w Bondzie może i jest ważna, ale nie aż tak. A Doktora nie oglądam (choć mam zamiar wreszcie nadrobić, tylko czasu jakoś brak), ale gdyby Ben jednak doktorem został to nadrobiłabym w mgnieniu oka.
    Czy to prawda czy nie - tego akurat nie wiem. Na jakiejś stronie zajmującej się serialami taką jego wypowiedź przeczytałam, więc zakładam, że raczej jest to prawdą.
    Ale skoro nie dwunastym to może trzynastym? ^^

• madzia19729 Obawiam się, że to może być niemożliwe :(

• JennyLaugh Chyba was pogięło.

• JennyLaugh Ben jest za dobrym aktorem by grać Doktora Who.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem