Benjamin WalkerI

Benjamin Walker Davis

6,5
3 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benjamin Walker

to nie syn Liama Neesona. I żeby było śmiesznie nie tylko wygląda jak Liam (szczególnie
z profilu) to jeszcze brzmi jak on! Stwierdzam to po roli Lincolna, łowcy wampirów. Kto
widział pewnie wie o co chodzi. :)

nastka_3

oglądając film miałem nieodparte wrażenie, że to Neeson, choć wiedziałem że to nie może być on (jak mnie pamięć nie myli, to Liam był kiedyś przymierzany do zagrania Abrahama w "Lincolnie" Spielberga - tym bardziej śmieszna sprawa), strasznie momentami podobny, szczególnie jak nosił tą charakterystyczną brodę, normalnie kropka w kropkę, jako ciekawostkę podam, że grał młodą wersją Neesona w Kinsey'u

Pauleta

Dokładnie, wszystko przez tę brodę! O tym, że zagrał młodszą wersję Neesona słyszałam i wcale mnie nie dziwi, że dobrali tych właśnie aktorów. :)

nastka_3

hahaha tzn ze to musi byc syn neesona tez to widze =)

nastka_3

Własnie jestem po filmie i tez myslalem ze to ktoś z rodziny Liama Neesona ;-)

nastka_3

Dla mnie on wygląda jakby Liam Neeson i Eric Bana spłodzili syna ;)

Divine

Zniszczyłeś system tym komentarzem ;-)

Baphomet

-aś
Przepraszam ;)

Divine

Dokładnie, haha.

nastka_3

Jak tylko go zobaczyłam to od razu pomyślałam, że musi być spokrewniony z Liamem Nessonem xD

nastka_3

Odniosłem to samo wrażenie:) pozdrawiam

nastka_3

A moze to przez ten przerobiony nos? ;)

Branka

Co rozumiesz przez przerobiony?? Miał operację:)?? Spójrz na zdjęcie z filmu "sztandar chwały" tam także widać podobieństwo.

bialy333

Nie operacja. Mysle, ze to zwykla charakteryzacja. W rzeczywistosci nie ma on takiego wysokiego nosa. Takie jest moje odczucie.

nastka_3

Specjalnie wszedłem na stronę o nim żeby sprawdzić czy to nie syn Liama. Pierwszy szok inne nazwisko kolejny to brak pokrewieństwa, przynajmniej nic o tym nie piszą:)

bialy333

Może matka Bena w młodości znała Liama:):)

bialy333

Jakiś romans musiał być, nie ma bata. :>

nastka_3

Nie sposób zaprzeczyć :)

nastka_3

Może to jest syn Liama, tylko występuje pod innym nazwiskiem żeby stworzyć pozory o sukcesie bez protekcji. Coś jak w przypadku Roberta Redforda i Brada Pitta.

zarptak

A także Nicolas'a Cage'a :)

nastka_3

JA po filmie odrazu zacząłem sprawdzac czy to czasem nie jest jego syn :)

nastka_3

Nieee, on zdecydowanie był podobny do Erica Bany - jako młody Abraham, oczywiście. Bo w sędziwszym wieku, to (moim zdaniem to nie komplement:) wykapany prezydent;-)

nastka_3

Dokładnie! Weszłam żeby sprawdzić czy to nie syn Neesona.

nastka_3

Właśnie skończyłem oglądać "A Linkolna ŁW" - MIAŁEM DOKŁADNIE TAKIE SAME WRAŻENIE :D

nastka_3

Widzę, że nie jestem sam. Liam jak żywy :)

nastka_3

Też jestem świeżo po Lincolnie ŁW - masakryczne podobieństwo... :)

nastka_3

wypisz, wymaluj, młody Neeson! Uderzające podobieństwo. Chyba nawet jego synowie nie są do niego tak podobni jak Benjamin :D

nastka_3

W filmie "Kinsey" gra młodego Kinsey'a, a dorosłego gra Neeson.

nastka_3

Chłop wie jak będzie wyglądał na starość :) W tej postarzającej charakteryzacji w lincolnie łowcy wampirów niesamowite podobieństwo do Liama

nastka_3

Mi on przypomina Colina Firtha.

Kikuchiyo

Mi też. Chociaż Neesona troszkę też, ale pierwsze skojarzenie było właśnie z Colinem :)

Kikuchiyo

A dla mnie to jest Emily VanCamp w męskim wydaniu. Identyczne oczy, nos i usta.

nastka_3

to jest klon Liama Neesona, w Abrahamie lincolnie ciągle miałam wrażenie , że to Neeson w swoim młodszym wcieleniu. Do Fitha wg mnie niepodobny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones