Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Jestem ciekawa co sadzicie o jej 2-ch mowych piosenkach?
"If I Were a Boy" i "Single Ladies"



"If I Were a Boy" - piosenka jest poprostu piękna! może jej sluchać i słuchać. Teledysk tez jest bardzo ciekawy ;)
"Single Ladies" - piosenka fajna, wpada w ucho.jednak co mi przeszkadza. w refrenie powtarza się to samo zdanie. Niczym z piosenki Britney Spears "Gimme More".(fujjj!)

piosenki są okej, myślałem, że będzie trochę lepszy teledysk do SL, ale fajnie, że Bey postawiła na prostotę. Najbardziej nie mogę się doczekać tanecznej części płyty

użytkownik usunięty
pan_wredny

ja też, aczkolwiek tak samo wyczekuję na to spokojna część ^^
juz się nie moge doczekać:D

jednak nadal(u mnie)na pierwszym miejscu(jeśli chodzi o płytki Bee) jest DiL.

Oby dwie piosenki są bardzo dobre ;) Gratuluje Beyonce nowego albumu. Początkowo było dużo złych opinii, jednak to mnie nie zraziło i myślę, że płyta jest z całą pewnością na wysokim poziomie. Szczególnie spokojniejsza popowa część. Druga część to prawdziwe R&B, a nie mieszanina R&B z Popem, co coraz częściej widać u wielu cenionych artystek.

użytkownik usunięty
Junia

szczerze mówiąc nowy album Bee mi się nie podoba. jest za bardzo popowy. zalatuje tu Britney Spears, aczkolwiek kawałki spokojniejsze zdecydownie na tak ;)

ja wolałam tą dawną Bee za czasów DiL :D

"If I Were a Boy"- naprawdę piękna piosenka .. melodia i słowa też
"Single Ladies"- fajna, aczkolwiek właśnie z tymi słowami.. ciągle to samo xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones