Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Beyonce Knowles - aktorka??? Buahahahahahahahahaha!!! ;D;D;D No proszę Was... Pewnie taka sama, jak Paris.

Eruaniel

"Pewnie taka sama, jak Paris."

Czyli nigdy nie widziałeś/łaś żadnego filmu z jej udziałem?? Jeśli nie to raczej nie masz prawa się wypowiadać.

PS Nominacja do Złotego Globu coś ci mówi ??

TheaStephanie

Czy nominacja do Złotego Globu mi coś mówi? Dziecko, za kogo ty mnie masz?

Eruaniel

jesli cos ci mówi to raczje nei ejst taka aktorką jak paris.... Widziałaś jakis film w którym grała???

James_6

Ja uważam inaczej.... wszechstronnie utalentowana !!! głos ma świetny i umie grać co udowodniła w "Dreamgirls"
Była nominowana do Złotego Globu a ponadto znalazła się na liście kandydatek do Oscarowej nominacji !!!

Sidewinder

dziecko,za kogo my cie mamy? własnie za dziecko:) idź kochanie na forum swojej utalnetowanej aktorki rihanny.nie wchodź na forum o tej głupiej beyonce która nie ma za grosz talentu (nominacja do złotego globu?całe mnóstwo nagród za osiągnięcia jako piosenkarka-w tym nie raz uznana za najlepszą piosenkarke r'n'b ostatnich lat?nagroda za całokształt twórczości?) niby co to jest????phi! naprawde ta beyonce jest nikim,nie rozumiem czemu ja ją lubie i szanuje.ale ze mnie głuptok:) pozdrawiam

Aleera_2

nie odpowiadajmy na zaczepki takich osób jak ta joka. na filmwebie aż roi sie od prowokacji,nie trzeba na to zwracac uwagi

Aleera_2

Święta racja. [................................]

Eruaniel

PO PIERWSZE - nie napisałam NIC na temat rzekomego braku talentu muzycznego Beyonce! Twierdzę tylko, że nie nadaje się ona na aktorkę. Poza tym cały czas mówicie o jej osiągnięciach jako piosenkarki, a to jest, o ile się nie pomyliłam, portal o świecie FILMU, więc to nie ma tu nic do rzeczy.

PO DRUGIE - jeśli uważacie pannę Knowles za wspaniałą, wybitną i utalentowaną aktorkę, to nie macie zielonego pojęcia o filmie i prawdziwym aktorstwie.

PO TRZECIE - Aleera, jakim prawem piszesz o Rihannie jako o "mojej utalentowanej aktorce"? Skądżesz, moja droga, takie coś wywnioskowała??! Kochanie, najpierw zajrzyj na forum, o którym piszesz, a potem coś mów.

Kończę tą bezsensowną "wymianę zdań". Pozdrawiam.

Eruaniel

no toc zemu dostala nominacje do zlotego globu???? nie ponizaj jej tak bez przesady, moz enajlepsza nie jest ale nie ejst tez zla, napewno lepsza od wielu aktorek po szkole aktorskiej

Eruaniel

James-masz racje
Joka-sorry,dopiero teraz zauwazylam ze masz takie samo zdanie o pannie Rihannie jak ja,zapomnialam ze nawet sie poparłyśmy w jakiejs dyskusji,wiec sorry. Zagalopowałam sie troche bo zazwyczaj jest tak ze na Beyonce najeżdżają osoby ktore uwielbiają rihanne i na odwrót. jeszcze raz przepraszam za mój błąd i szczerze pozdrawiam:)

Aleera_2

Ależ nic nie szkodzi;] Ja również przepraszam, że tak naskoczyłam na Beyonce, trochę mnie poniosło, co nie zmienia jednak faktu, że za nią nie przepadam;) Pozdrawiam;)

Eruaniel

Bardzo lubię Beyonce jako piosenkarkę - jest naprawdę świetna. Dla mnie najlepsza przedstawicielka R&B. Jako aktorkę, lubię ją nieco mniej - nie oszukujmy się nie ma talentu na najwyższym poziomie. Lecz faktem jest, iż gra nienajgorzej. Nie porównuj jej z Paris gdyż Hiltonowa jest nikim. Po prostu nikim.

Eruaniel

sluchaj smarku idz do domciu i oglądaj dalej smerfy bo na filmach sie nie znasz. Czy mówi ci cos "dreamgirls" i nominacji BEYONCE DO ZłOTEGO GLOBU JAKO NAJLEPSZA AKTORKA????????

mezus16

A ja zdgadzam sie z Ed ka
Uwielbiam Bee,ale nie ukrywam ze wole kiedy robi muzyke,niz filmy,nic nie mam do jej gry,,ale wole ja jako Divę Rnb,niz aktorkę
Jest dobra aktorka,ale tylko dobrą,bo nie oszukujmy sie,musi sie jeszcze troche nauczyć.
Po za tym ileż mozna gadać :Czy mówi ci cos "dreamgirls" i nominacji BEYONCE DO ZłOTEGO GLOBU JAKO NAJLEPSZA AKTORKA????????
ok ciesze sie!zagrała dobrze,ale nie wpadajmy w jakieś paranoje,robiąc z tej nominacjii jakąś niesamowitą świetość!i przytaczając to w każdej mozliwej sytuacji.
No a porownanie do paris to lekkie przegiecie :P
podsumowując
Bee jako wokalistka-Taak!Niezastąpiona
Bee jako Aktorka-dobra,lecz są lepsi
Amen

Anqxxx

Dokładnie tak:)

użytkownik usunięty
Eruaniel

piosenkarką jest świetną! ma wspaniały głos., ale nie przeszkadzało by mi gdyby nie grała w filmach.
jak narazie to podobała mi sie jej gra w dreamgirls..
trzeba brac tez pod uwage w jakich filmach grała... pink panther, austin powers..

Tak w "Dreamgirls" nawet fajnie zagrała. W "Różowej panterze" nieźle, ale w "Dreamgirls" podobała mi sie bardziej

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

dokładnie.
w dreamgirls mogła wykorzystać swój talent do śpiewania :D:D

Może masz rację, na początku przyjmowałą rolę łatwe ale wypadała w nioch znakomicie, jednak w tym momencie- po tym co pokazała w DreamGirls i po tym co zoabczyłem na zwiastunie Cadillac Records mogę spokojnie stweirdzić że jest ona najlepszą śpiewającą piosenkarką.

Eruaniel

Proponuję i oglądnąć "Dreamgirls". Wtedy zmienisz zdanie na temat talentu aktorskiego Beyonce. A porównanie do Paris Hilton jest bezsensowne.. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones