Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Nie zgadzam sie z opiniami niektórych, że jak jest królową r'n'b i świetną piosenkarką to nie może być dobrą aktorką.
Beyonce to kobieta o wielu talentach, świetna rola w "dream girls" oraz w "cadilac records" a w dodatku nadal wydaje genialne płyty.
Brawo Bee ;))

użytkownik usunięty
mezus16

Jest wiele piosenkarek, które pchaja się gdzie się da. W tym do filmów co nie wychodzi im najlepiej. (Patrz. B. Spears)
Ale beyonce pokazala co potrafi. Niestety jeszcze nie widziałam CR, ale DreamGirls - cudo!

A co do królowej. Pod wzgledem sprzedaży płyt sa na równi, ale niestety Alicia Keys prowadzi jeśli chodzi o grammy.

Alicia Keys? wiem ze krolowa nazywają Beyonce ;))
Od keys ja znam tylko pare uworow a od Bee znam duuzo wiecej.
Oczywiscie cenie A.K bo jest wybitna artyska ale jak dla mnie - zwyklej szarej, obywatelki Polski, wybieram Beyonce ;) pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
oszukana012

No tez prawda, ale Beyonce jest bardziej komercyjna. Alicia nie jest tak znana w Polsce, ponieważ stacje typu MTV czy Viva, nie emitują aż tak często jej singli.

a najleposze jest MTV base - dawka czarnej muyki, a emituja klipy Britney Spears.. -.-'

Jakoś nigdy nie przepadałam za tą całą Keys,nie wiem czemu ale nie trawie jej ,jej stylu,teledysków no i przede wszystkim piosenkek,nie przemawiają do mnie...

użytkownik usunięty
edekL

Ja lubie jej niektóre piosenki np. "SuperWoman", ale to są wyjątki. chodziło mi bardziej o nagrody przyznawane przez Akademie Muzyczną. Keys w kategorii R'n'B prowadzi..

Ja tylko jedną ;) "No one"
ale rzeczywiście,ma na swoim koncie więcej nagród niż Bee

użytkownik usunięty
edekL

Godna uwagi tez jest piosenka "Karma" :) genialna poprostu :D

mezus16

zgadzam sie ze jest dosyc dobra aktorką.
Lubie ją

mezus16

jest mega wspaniła piosenkarka. Aktorką moze i jest dobrą ale jeszcze teo nei pokazała. Nie licząc dreamgirls.

kellyo012

w "dreamgirls" była switna, jednak przyćmiła ją Jennifer Hudson ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones