Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

I Am....

użytkownik usunięty

Czekałam z niecierpliwością na nową płytę Beyonce. Wreszcie nadszedł upragniony dzień.. przesłuchuje nowego krążka i... jestem rozczarowana.
Płyta, która miała "przejść do historii" naprawdę najlepsza nie jest.
"If I Were A Boy", "Hello" "Scared Of Lonley" oraz "Broken-Hearted Girl" to single, które mi najbardziej przypadły do gustu + "Sweet Dreams", która pojawiła się dużo wcześniej pod nazwą "Beautiful Nightmer".
Co mi ogólnie się nie podoba. Te elektro klimaty, ale wiadomo. Britnej takie ma, Christina też. Rozczarowłam się, ponieważ te szybsze kawałki zalatuja takim Britnejowskim popem. Teksty mało ambitne... -.-', w refrenie powtarza sie jedno słowo....

stwierdzam, że z kazda plyta muzyka Bee staje sie coraz gorsza, ale moje zdanie.

Najbardziej lubię Bee z czasów Crazy In Love. Kobieta, która wyglądała sexownie w szortach, szpilkach i t-shircie. Prawdą jest, że mniej piosenek podobało mi się z DiL.(ale stawiam na jakość, a nie ilość.)
No i oczywiście nie zapominajmy o 5 nagrodach Grammy dla DiL :)

rzeczywiście "I am..." nie jest najlepszą płytą Bey, ale mi osobiście się bardzo podoba. Ja lubię takie klimaty. Drugie CD to taki prawdziwe rnb dla mnie ;) Ale moja ulubiona piosenka z płyty to "Halo". Spokojna, przyjemna dla ucha ;D Coś w stylu Leony Lewis.

Junia

wszystkie te płyty wychodzą jakieś nie tak xd np.Britney albo Christiny..a nowa Beyonce fajna, ale popieram... DiL było lepsze.. no i tęskni mi się też trochę to czasów Destiny's Child xd kiedy to było...

Aleks1662

A ja wołę płytę B-day : )
Pierwsza była rzeczywiście świetna,ale z tych trzech dałabym jej ostatnie miejsce.Najnowsza I am... Sasha Fierce jest super:) :)

edekL

No i przede wszystkimn ważne jest to że Beyonce powiedziała że to jest jej najbardziej osobista płyta coś w rodzaju dzienniku wieć jest dla mnie bardzo ważna

użytkownik usunięty
edekL

Racja. Niewielu artystów potrafi nagrać płytę, która będzie częścią ich samych... W większości to proste, puste kawałeczki pod publikę.

A mi sie ta płyta bardzo podoba :))
moze Bee odeszła troche od r'n'b ale i tak jest świetna ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones