Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

wszędzie tej jej mordy pełno, jak dla mnie jej 5 minut już mineło, co
poniektórzy pewnie innej zdanie maja na ten temat ale cóż, takie zycie

Kax79

jak dla mnie ta piosenkarka jest caly czas na topie chodzby jej nowa plyta

użytkownik usunięty
Kax79

Dla Ciebie może i owszem, ale dla większości ludzi nie. czlowieku. Ona właśniej jest w trasie, która promuje jej 3-ci studyjy krążek, zagrała w 2-ch filmach w ciągu roku oraz jest najlepiej zarabiającą gwiazdą w 2008 roku.. tak, jej 5 minut już dawno mineło..

Kax79

Jej 5 minut nie mineło... a Twoje na dodatek się w ogóle nie zaczeło i raczej się nie zacznie. Moje zresztą też nie. Jednak co do Jej Twórczości to Beyonce jest bardzo utalentowana. Niektórzy inne zdanie maja na ten temat ale cóż, takie życie.

Szniq

do wszystkich...nie mówię że jest złą piosenkarką, wręcz przeciwnie ma
dobry głos tak ogólnie mówiąc...jednak niech spierd... z filmów bo dosyć
mam jej "japy" w teledyskach

użytkownik usunięty
Kax79

ale przeciez ona do tylu filmow się pcha, poprostu nie ma filmu w którym Bee nie gra!
A tak na serio. Ma swoje 5 minut i potrafi je wykorzystać. Przynajmniej się dziewczyna rozwija.

.................ehhh no w sumie to masz racje

Kax79

Ja też tak sądze !!!! nie slucham jej muzyki i nie znam się czy jej ostania plyta była dobra czy nie!! ale ona grac nie umie za dobrze !! podobno przy dreamgirls , kiedy wszystkie laury zdobyła hudson starsznie się wkurwiła podono marzy jej sie oscar

Naifu666

oooo czyli jednak jest coś na rzeczy, tej historyjki o jej "wkur..." jak to
nazwałaś dosadnie i jednoznacznie - i dobrze - nie znałem ale tylko
świadczy o stopniu zepsucia jej egocentrycznej zmanierowanej osoby

użytkownik usunięty
Kax79

osobiscie o tym nie słyszałam. Wiem tylko, że pragnie zdobyc Oscara, ale nie zdziwiłabym sie gdyby to byla prawda. Aczkolwiek na Oscara nie zasługuje.

A i owszem, tez uważam, ze zasługuje.
Tak wgl to polecam jej nową płytkę, jest kapitalnaaa! Fajna z niej babka i wcale nie jest jej aż tak pełno. Zwróccie uwage na Rihanne albo na te gwiazdeczki z tego całęgo pożal sie Boze HSM, Camp Rock etc.. no popierd.. we wszytkie cztery strony świata!

użytkownik usunięty
Cythrina

Mi się nowa płytka nie podoba.. najlepsza to DiL...
A ta komercja Disneya.. brrr.. gacie z Hannah Montanah.. normalnie żal.pl

ja ze swojej strony dodam że jeżeli chodzi o głupotę i w ogóle "syf"(nie
wiem jak to inaczej określić) to jak dla mnie złoty medal zdobywa niejaka
Miley Cyrus czy jakoś tak. Jej osoba tak mi działa na nerwy że w jej
obecności prawdopodobnie bym odstąpił od zasady że "kobiet się nie bije" i
odpalił jej ze dwa razy z buta żeby się ogarnęła. Sama myśl o tym sprawia m
i ulgę jak ją widzę gdziekolwiek a pełno jej w necie

Kax79

Uff, jaka ulga, ze nie tylko ja tak sądze o tej Montanie. :I
Też bym jej tak kiedyś pier.. ze cztery razy o ściane, ale wątpie czy to by cos dało. Beznadziejny przypadek ;|
Ta Vanessa Hudgens jeszcze lepsza.. A Zack wymiata! ;/ Ja z takich ludzi to poprostu nie moge.. no wszystko pod publike! Żal dupe ściska, poje* od góry do dołu!

użytkownik usunięty
Cythrina

niestety.. produkty Disneya mają pewne mankamenty. Patrzeć na nie nie można..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones