Billy ZaneI

William George Zane Jr.

7,5
7 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Zane

jak to możliwe że on kiedyś miał,włosów tyle że hej,
a dziś zostało mu tak niewiele no jak, jak to się mogło stać..
Jak to możliwe że ona i on, razem przez tyle lat,
żyli nie z sobą lecz całkiem obok,no jak jak to się mogło stać...

Bawidamek_filmaniak

chyba go z kims mylisz kiedy miał te bujne włosy podaj film.
P.S ja np: nie wyobrażam se go z włosami tak samo jak gasowskiego czy rozmusa.

maciekb80

Billy miał włos i to niezły. Zobacz w google albo chociaż w pierwszej części Snajpera.

orkosky

to że miał włosy to ja wiem tyle tylko że to było wieki temu

maciekb80

młodo połysiał, może jakiś zawód miłosny albo choroba albo alkoholizm albo po prostu genetyka :)

Bawidamek_filmaniak

alkoholizm akurat powoduje że włosy nie wypadaja odsyłam do lektur. Zreszta bardzo łatwo jest to zauważyc , zwróć uwagę że praktycznie każdy żul ma bujna czuprynę

maciekb80

HAHAHAHHA nawet na to nie wpadłem żeby tak to porównać, hehe no tutaj to w ogóle nie ma co gadać to są tak wyniszczone organizmy i ludzie na takiej przepaści że nie wiadomo co ich trapi, jeden ma czuprynę drugi jej nie ma...

Bawidamek_filmaniak

Dokładnie.Oni maja problemy typu - czy bede miał się za co dzisiaj narąbać czy nie daj Boże nie!!!-

maciekb80

Dobry patent zamiast tabletek. 100ml środka z alkoholem za 50zł na porost włosów:D

weeman86

Jak komuś zaczynają wypadać włosy to łapie się wszystkiego, a nim skapnie się że te wszystkie tabletki i inne badziewne preparaty nic nie dają, tylko drenują mu portfel, a jak włosy będą komuś miały wypaść to i tak wypadną więc ładowanie kasy w te wszystkie preparaty trychologów i dermatologów to jest na próżno

maciekb80

No tak jest

Bawidamek_filmaniak

To nieszczęśliwa miłość do Audrey z Twin Peaks zapewne

Bawidamek_filmaniak

Testosteron... Po prostu...

gregs69

Albo toczeń

gregs69

Albo toczeń

gregs69

Albo toczeń

maciekb80

It's not a tumor! (z wiadomym akcentem)

Bawidamek_filmaniak

Jestem w jego wieku i wyglądam całkiem jak on (na zdjęciu głównym) - też wyłysiałem około trzydziestki, a nie miałem zawodów miłosnych, ani nie grozi mi alkoholizm. Za to ojciec i dziadek też byli łysi, zatem genetyka i sporo testosteronu. :)

m_grendel

No ale jemu pasuje łysina tak samo jak Gąsowskiemu czy Rozmusowi, Willisowi, ale taki Szpakowski paskudnie wygląda z łysiną

maciekb80

Szpakowski dużo lepiej wygląda z glacą niż z zaczeską, którą jeszcze do niedawna utrzymywał starając się ukrywać łysinę.

Sinobrody

On to juz do dekad wygląda do bani

maciekb80

Żadne wieki temu, tylko kilkanaście lat. Szkoda. Z włosami był o wiele przystojniejszy.

Bawidamek_filmaniak

moze ci nie wiadomo, ale bujne miekkie wlosy szybciej wypadną niz solidna prosta kępina jak u jeża :)

Repulsion

niestety zdaję sobie z tego sprawę gdybym sam nie miał tego zmartwienia to bym nie zwrócił na to uwagi u Billiego, ja może nie jestem łysy jak on ale grzywa już nie ta co kiedyś...Przyczyn mogę się domyślać

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Jak to możliwe, że Leoś DiCaprio był kiedyś słodkim chłopcem z Titanica, a dziś ma już wałki tłuszczu....

No to kup.sobie najnowsze logo albo obejrzyj sobie wyspe tajemnic to uwierzysz ze teraz dopiero jest prawdziwym dojrzalym facetem nic mu nie brakuje

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Nie powiedziałam, że nie jest. Czytaj ze zrozumieniem.

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Zakładasz dziwny (moim zdaniem) temat, więc w tym samym tonie Ci odpisuję. Zane może wyłysiał, inni za to tyją, inni się starzeją, normalne chyba, nikt w miejscu nie stoi, ale zaraz zakładać o tym temat... O każdym można napisać, że się zmienia. To, że DiCaprio ma te wałki, to chyba każdy wie, widac to w niejednym filmie (nie martw się - widziałam ich wiele z tym aktorem) lecz ja jedynie zwróciłam uwagę na ten fakt, nie pisałam, że to źle czy dobrze.

moim zdaniem DiCaprio jest cudowny chciałbym go przytulić ! :D

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

Zatem witaj w klubie.

:)

Bawidamek_filmaniak

swojego czasu dobrze wyglądał , może az za bardzo , więc może nadmiar androgenów...

Bawidamek_filmaniak

drodzy Państwo on juz grając w 'Titanicu" był łysy i miał doczepiane włosy .

Bawidamek_filmaniak

Genetyka to suczka. ;-)

Kurzi32

Moj kolega mial z 25 lat i juz prawie lysy byl niestety po ojcu wiec jednak geny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones