Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Słyszłąm gdzies , że Blake ma zagrać w nowej wersji "seksu w wielkim mieście". Tak wiec moje pytanie jest następujące : Czy to prawda? Jeśli tak to kiedy takowy projekt miałby powstac ?

aniabania110

Coś też czytałam na ten temat, ale nie wiem czy to tylko plotki. Ma być to serial o głównych bohaterkach z czasów swojej młodości i Selena Gomez ma zagrać jedna z nich

aniabania110

Czytałam gdzieś, że autorka książki widziałaby w roli Charlotte - Selene Gomez , a kilka dni temu również przeczytałam że Miley Cyrus ukradła rolę Selenie..

Katarzynaa_85

I co, Blake ma być jedną z nich a w tym samym czasie Selena Gomez? Toż to komiczne :D
Chyba że Blake ma zagrać 'starszą' Samanthę ale liczyłam jednak na Carrie ; <

Blaczek

Selena albo Miley mają zagrać Charlotte
a Blake podajże Carrie

Katarzynaa_85

O ja! To co to ma być dla przeczkola ?! Z Selen'ą i Miley , pewnie na Disney'u puszczą :)

aniabania110

z tego co mi wiadomo to one nie są już gwizdami Disney ..
po prostu się zdobyły sławę dzięki niemu, ale żadna z nich nie chce miec już nic z nim wspólnego .. ( nie jestem pewna czy Selena, ale Miley na 100% )

Katarzynaa_85

No sławę może zdobyły , ale , ale aktorkami wybitnymi to one raczej nie są .

aniabania110

nie powiedziałam, że są wybitnymi aktorkami ;D

aniabania110

Disney czy nie Disney - Blake jest jednak starsza i wygląda na dużo starszą przy takiej Selenie, która wygląda dla odmiany młodziej...
Blake jako Carrie - popieram, reszty się trochę obawiam ; )

Blaczek

Może Selena wygląda młodo ale Charlotte też wyglądała młodo więc akurat nie widzę problemu. Zresztą to normalne, że niektórzy wyglądają młodziej a inni starzej pomimo tego samego wieku.Gorzej by było z Miley, bo ona nawet trochę nie przypomina Charlotte więc jak dla mnie nawet nie powinna być brana pod uwagę. A Blake to moim zdaniem idealna kandydatka do roli młodej Carrie:)

coco29

Między Carrie a Charlotte nie widzę takiej różnicy jak między Seleną a Blake, które wyglądają jakby dzieliło je prawie 10 lat.

Dodając do tego jej słabe umiejętności aktorskie, tym bardziej jestem sceptyczna.

Blaczek

No jeśli chodzi o słabe umiejętności aktorskie to tak :) Pod tym względem też jestem przeciwna Selenie jako Charlotte.

aniabania110

Blake nie zagra Carrie. Kilka dni temu czytałam, że tą rolę na stówkę dostanie jakaś inna aktorka, dla mnie nie znana.

aniabania110

Nowa wersja ''Sexu w wielkim miescie'' bedzie takim samym gniotem jak ''Och Karol 2'', przy całej sympatii to sexy bitch Blake :-).

aniabania110

Z tego co wiem to Carrie zagra AnnaSophia Robb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones