Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Czytając większość wypowiedzi na forum dotyczących Gossip Girl widzę że dla wielu z was Blake Lively nie pasuje na Serene. Ale nie rozumiem po co tak roztrząsacie ten temat. Według książki Serena była zjawiskowa i piękna. Dla mnie Blake taka właśnie jest , i gdy pierwszy raz ją zobaczyłam w serialu właśnie tak o niej pomyślałam chociaż nie czytałam książki. Myślę że jest to temat bez dna i nie warto o tym rozmawiać bo uroda i piękno to rzecz gustu. Może ktoś z was wybrałby lepszą aktorkę ale może dla kogoś innego byłaby mało urodziwa i też nie odpowiednia do roli Sereny. To samo jeśli chodzi o Blair, niektórzy twierdzą że ,,jest tragiczna,, dla mnie jest jedną z najpiękniejszych aktorek, jest naturalna i urocza. Uwielbiam jej rolę w GG, jest taka charyzmatyczna. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, jednak uważam że te rozmowy na temat wyglądu postaci są bezsensowne bo nigdy się wszystkim nie dogodzi. Lepiej skupcie się na grze aktorskiej i fabule a nie na wyglądzie. Zresztą serial i tak nie jest do końca zgodny z książką więc po co się kłócić o bohaterów? Reżyser miał swoją wizję, obsadził aktorów którzy pasowali do jego pomysłu i już. Poza tym jeśli komuś aż tak bardzo przeszkadza to że aktorzy nie są tacy sami jak w książce to niech po prostu nie ogląda serialu a czyta książkę i stworzy w swojej wyobraźni, własne idealne postacie i będzie po problemie ;P
Btw serial jest świetny ;) Czekam na 3 sezon ;*

AimeR

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Według mnie Blake jest idealna na Serenę. Ona ma to coś, i w sumie jak przeczyta się książki to TO własnie miała Serena, wiec aktorka jest dobrana idealnie. To samo Blair - Leighton jest cudowna, i lepszej Waldorf by nie znaleźli.

Leighton

Piszesz tak, bo jest twoją ulubioną aktorką:
wcale nie jest najpiękniejsza,
wcale nie jest super utalentowaną aktorką,

chociaż nie jest świetnym odzwierciedleniem sereny z książki, to muszę przyznać że lepiej by nie wybrali.
gra dobrze serenę, chociaż to postać której najbardziej nie lubię tylko ze względy na blake lively, kiedy ją widzę w gazetach - boże! zawsze się tak samo uśmiecha, zawsze wygląda tak smao, i zawsze (tak jak zresztą w plotkarze) ma największy dekolt jaki mogła by mieć!!!

weronelka

a i nawet jak uroda jest pojęciem względnym to nie można powiedzieć że blike lively jest zjawiskowo piękna.

AimeR

według mnie nie pasuje. serena w serialu powinna byc jakaś taka bardziej delikatna... owszem, blake jest spoko i wogóle ale nie pasuje mi.

ajkowa

Mi wszyscy pasują. Bardzo się cieszę, że Vanessa nie jest łysa. ;) Dobrze, że to trochę odbiega od książki. Wcześniej, przyznaję, troszkę mnie to drażniło. Teraz jest ok.
Co do Sereny, to była moja ulubiona postać w książce. Blake ma nieziemskie włosy i rzeczywiście przyciąga wzrok. Tak jak Serena, tak miało być. A Blair? Z Leighton nie mogli lepiej trafić. Idealna! Super gra taką `Drama Queen`. ;]
Nate bez zarzutu, Chuck i Dann także.
Jenny - jej opis był inny w książce (zorientowałam się trochę później), ale ja tak właśnie sobie ją wyobrażałam, tak jak Taylor.
Denerwują mnie już więc komentarze do aktorów. Mnie podoba się, że nie są tak bardzo znani. Tylko najbardziej przez ten serial, dlatego niemiło widzę gwiazdki Disneya w tym serialu ; / ale cóż... Jest dobrze.

famous_diva

Skończmy temat dopasowania aktorów. ;)

są gusta i guściki.

użytkownik usunięty
famous_diva

Mi się wszyscy podobają tacy jacy są :) Nie czytałam książki,ale serial od niedawna oglądam.I jakoś mi szkoda,że Serena nie jest z Nate'm.Jakoś wizualnie (wg mnie) do siebie pasują.Jakby np.aktor grający Nate'a (Chace Crawford)zagrał Dan'a,a aktor grający Dan'a(Pen Badgley) zagrałby Nate'a.Ale wtedy byłoby 'książkowe niedopasowanie':)

tak, zgadzam się! Dobrze myślisz. ; > Nate i Serena razem! q;

famous_diva

Idealna Serena:

1. Doutzen Kroes - wiem, ze jest modelką, ale jest po prostu stworzona do bycia Sereną, jeśli nie na filmie to chociaż w mojej wyobraźni - http://boeken.blogo.nl/files/2009/08/doutzen-kroes.jpg i http://www.demorgen.be/static/FOTO/pe/11/3/6/art_large_60336.jpg


Dobrą Sereną mogłyby być też:
1. Evan Rachel Wood - oczywiście sprzed tej mrocznej przemiany za sprawą Mansona - http://wallpapers.bpix.org/wallpapers/78/Evan_Rachel_Wood_.jpg

2. Leelee Sobieski - po prostu - http://www1.pictures.gi.zimbio.com/Cinema+Society+Nextbook+Host+After+Party+Defi ance+7JV2KD4jT50l.jpg

Keira2016

Blake jest faktycznie ładna, ma piękne włosy i idealną figurę. Ale zjawiskowa nie jest. Ma wyjątkowo przeciętną urodę...

Lubię ją - podoba mi się jej gra, czasem wygląda całkiem dobrze, ale..., no właśnie! Coś mi tu nie gra.

Keira2016

A mi tam pasuje idealnie na Serenę, tak właśnie sobie ją wyobrażałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones