Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

W sumie to nic takiego, ale Blake miala op. plastyczna nosa, wczesniej miala naprawde pokazna klamke ;) http://snagwiremedia.com/wickedyouth/2008/01/blake-lively-aka-serena-van-de.html

nicknickowy

zmiana jak najbardziej na plus :)

nicknickowy

nie zapominajmy o piersiach, na 100% zrobione ;)

nicknickowy

o kurcze faktycznie nawet nie wiedziałam :) ale trzeba przyznac że o wiele lepiej wygląda z nowym nosem
http://www.celebrityplasticpics.com/rhinoplasty/blake-lively-bulbous-nose-job/

niebiesko_oka

brzydka baba

shamar

Ona jest okropna!
Te oczy i w ogóle ;/
Nie wiem co ludzie w niej widzą!

Johny999

ja tam zawsze dla porownania mam obraz Agaty Buzek ... hahhaha. Wtedy nalzey rozwazac uzywanie słow okropna /ohydna.

nicknickowy

faktycznie już dawno się tak nie uśmiałem... nie cierpię jej...

neosystem

i tak jest łądna;p chociaż makijaże i photoshop wiadomo że robi też cuda... ;d

użytkownik usunięty
Gagisa

No, masz racje, ale bez makijażu wygląda sexy....wogule piękna kobitka :):):)

nicknickowy

obrzydliwa jest , a jak zobaczyłam ten drugi link, gdzie laska chyba nie ma makijażu zbytniego , to po prostu jakaś chodząca tragedia

nicknickowy

No jak komuś to naprawde potrzebne to da się przełknąć , jeżeli czuje się z tym nowym lepiej ... Dobrze chociaż że sobie cycków nie wypchała ...

Enterraz

Właśnie, że wypchała:)

motylek66

Aacha :D My bad :3

motylek66

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/39/2010/05/500x_blakeinvogueandinrea llife.jpg

rainbowarrior

Też mi dowód - zdjęcie z magazynu obfotoszopowane.

spalonytost

W takim razie obejrzyj sobie kilka filmów z nią, najpierw jakiś z początku kariery, a później nowy. I jeśli nie zauważysz różnicy, to przydałaby się wizyta u okulisty. I od razu mówię, że push-up nie daje takich efektów

nicknickowy

No i dobrze, że miała, bo wcześniej jej nos był okropny. Ona sama ma dyskusyjną urodę. Czasem mi się podoba, a czasem taka jakaś dziwna. Fajny ma styl w Plotkarze. I tam fajnie wygląda, taka luzara.

Dzidzileyla

Gdybym miała tyle kasy to też bym się pewnie "podreperowała", nie dziwią mnie jej operacje, tylko ciekawe ile się potem cierpi i jak długo jest się spuchniętym i sinym, heh...

Redrum

Wiesz co, wydaje mi się, że jak ktoś ma kompleks i wygląda naprawdę brzydko ze swoim okropnym nosem czy zwisającymi plackami zamiast piersi to ta opuchlizna czy siniaki nie są jakąś dużą przeszkodą, w końcu miną, góra miesiąc czasu. A efekt zdumiewający i z brzyduli super laska. Co innego jak ktoś ma coś ładnego i chce jeszcze ładniejsze to już jest próżność, choć z drugiej strony może ktoś być niedoceniony, ale wtedy pierw lepiej odwiedzić psychologa żeby drugi Jackson nie wyszedł. Ważne by nie przesadzić. Ona ma denerwującą rolę w Plotkarze, taka idealna, ale figurę ma super (tylko biust wg mnie trochę za mały).

Dzidzileyla

Serio? ja uważam, że ma spory, tzn z tego co widzę w Plotkarze przynajmniej

Redrum

To zależy :D ja nie lubię takich małych biustów (co nie znaczy, że lubię gdy ktoś ma takie jak ta Jordan, Katie Price czy jakoś tak czy Pamela), sama mam podobny i wg mnie jest trochę za mały w stosunku do całej sylwetki :)

Dzidzileyla

Spoko, a w ogóle ciężko powiedzieć, bo w sukienkach z dużym dekoltem wygląda na spory, ale jak ma jakieś t-shirtowate bluzki to już jakby mniejszy...

nicknickowy

jaki nochal! hahahahaha ;p az trudno uwierzyc, ze teraz jest idealem wielu mezczyzn i kobiet zreszta tez ;)) ;p

nicknickowy

tak miała, ale mimo to uważam ją za najbardziej kobiecą i pociągającą aktorkę jaką kiedykolwiek widziałam. Biorę tu pod uwagę nawet Scarlett J., która jest zabójczo zmysłowa, jednakże Blake wywarła na mnie ogromne wrażenie i non stop, kiedy ktoś mnie pyta o ideał kobiety, odpowiadam bez zastanowienia: Blake Lively.

nicknickowy

Zwykły fake a fotoshopem polepszają to i pogarszają specjalnie żeby pokazać jakie są brzydkie bez makijażu
Dlatego nie oceniam niczyjej urody jeśli nie znam go osobiście

Danio31b

jaki tam fejk.

nicknickowy

Człowieku nie masz pojęcia ile jest fejków z niby brzydkimi gwiazdami bez makijażu

Danio31b

a ile tych prawdziwych, niefejkowych, tez cale mnostwo.

nicknickowy

no id obrze ze zrobila operacje ,
bardziej mnei wkurza jak maja kase a chodza z takimi nosami jak np Kristen stewart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones