Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively
KiiiNgaaA

Czemu niby ???

Danio31b

Takie jakby za szerokie ;d

KiiiNgaaA

Bezsensu, nie rozumiem tego tematu. Nie nasz się już czego przyczepić? ._______.

Jijo

Mam, chociażby jej gry aktorskiej :) Mam prawo przecież się wypowiedzieć na jej temat ;)

KiiiNgaaA

A ja w ogóle uważam ze jest średnio atrakcyjna. Ten nos? Kształt twarzy tez wg mnie nie za ładny. Kiedyś jeszcze gdzieś widziałam jej zdjęcia z toną tapety spod której i tak widać było problemy z cera. Niby to mija, fakt, ale i tak wg mnie naprawdę nie ma sie czymś zachwycać.

KiiiNgaaA

Ale napisałaś, że "ma dziwne usta". Według mnie to w ogóle nie odnosi się do gry aktorskiej, chyba że się mylę?

Jijo

Nie odnosi, ale zapytałaś czy nie mam się czego przyczepić, więc odpowiedziałam, że mam.
Jak już wspominałam mam prawo się wypowiadać na temat danej aktorki, prawda?

użytkownik usunięty
KiiiNgaaA

Jest brzydka. Amen;)

KiiiNgaaA

moim zdaniem jest fotogeniczna, ładnie prezentuje się przed kamerą, jest zgrabna, wysoka i szczupła, jest płótnem na którym można stworzyć coś pięknego jak np. w Plotkarze. To taki typ osoby, która ma przeciętną urodę, ale z której można stworzyć piękność tak mi się wydaje. Co do jej aktorstwa to póki co oglądałam tylko Plotkarę i Stowarzyszenie Wędrujących Jeansów, wydaje mi się, że jako takiego talentu aktorskiego ona nie ma, ma po prostu urok osobisty i dobrą mimikę, ale mimo wszystko ją lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones