Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

ale jak takie beztalencie zagrało w zielonej latarni lub mieście złodzieji, przecież ona nadaje się tylko do filmów pokroju zmierzchu

Valeriusz

Jest mi raczej obojętna,ale tez tego nie rozumiem. Jest po ładna.. i jak widać to na dzień dzisiejszy wystarcza.;/ Koniec jej biografii mnie rozbawił "20-letnia zaledwie aktorka pnie się coraz bardziej w górę. Pokazuje to jej ostatnia filmografia. Możemy tylko liczyć, że to dopiero początek"

Maddie__

dla mnie nie jest ładna i ma irytujący wyraz twarzy. jest przeciętną aktorką. nie rozumiem czemu wszyscy się nią podniecają w Hollywood. są lepsze aktorki.

Aneczkaaaaa

mi się kobitka podoba, ale zupelnie nie wiem czemu zachwycają się np. Kristen stewart -_-

jdaniels

ja Stewart też nie lubię. dla mnie to kiepska aktorka.

Valeriusz

w końcu ktoś podzielający moje opinie ;D
większość gwiazdeczek grających w serialach/ filmach dla młodzieży (co prawda do niej też należę jeszcze ;/) ma wysoką pozycję na FW, za zagranie byle jak w byle czym.

Kaguro

bo te trzepnięte nastolatki i psychofani dają jej 10/10

Valeriusz

eeej, nie wszystkie nastolatki są trzepnięte i dają jej dyszki.
No ale fakt. Dla czegoś takiego powinien być osobny FWteen O.o

Valeriusz

dokładnie! dokładnie! to samo mówię!

użytkownik usunięty
LoveKiller

Ja też się z tym zgadzam :):)

Valeriusz

jest na pewno lepsza niż stewart... jej filmografia nie jest zbytnio dobra,ale są nieliczne filmy które naprawdę nieźle zagrała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones