Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Sereny Van der Woodsen :/ jest taka zadufana w sobie i wnerwiająca, a do tego wpiepr*a
się w nie swoje sprawy ://

Polilla

do tego ma twarz patelnią bitą ;)..okropna :/

Polilla

mnie też ostatnio niesamowicie denerwuje, puszcza się na prawo i lewo a jak jej coś nie pasuje to zaraz intryga przeciwko ludziom którym na niej zależy :/

smerfetka

Nie ona jedna się puszcza :-)

Hans_Kloss

tak, tak, ale ona to wybitnie :)

Polilla

brzydka baba

Polilla

nooo wnerwiajaca jest...ale po tych operacjach wyglada rewelacyjnie;p :)

anusia0489

serena to najbardziej nie lubiana przeze mnie postać w Gossip. uważa się za pępek świata, za najładniejszą, najmądrzejszą, wszyscy powinni wiedzieć jaka to ona jest oh i ah. poza tym jest wybitnie głupia i puszczalska. bleh

anusia0489

jest ok, tylko wygląda na jakieś 30 lat,a nie na 17 letnią uczennicę;)

Polilla

Serena się nie szanuje i puszcza ze wszystkimi dookoła :D

kovalskyyy

taką ma role :)

skla

haha uśmiałem się z waszych komentarzy... więcej dodać niż ująć... jeszcze w dodatku ubiera się gorzej niż szmata... jak ją zobaczyłem na początku 4 serii jak była w Paryżu w tych niebieskich galotach! myślałem że wyjdę z siebie... porażka, już dziewczyny ze wsi lepiej wyglądają (bez urazy)

Polilla

Jak każdy w tym serialu.XD Aczkolwiek to moja ulubiona postać. Wole ją nawet od Bair.

Polilla

Zgadzam się, też jej nie znoszę. Sądziłam, że jestem w tym osamotniona, bo wszyscy się nią zachwycają - dobrze wiedzieć, że jednak nie :)

Polilla

zgadzam się :) w dodatku jakoś dziwacznie układa usta podczas mowienia i ma wkurzający głos

Eryniae

nie lubię jej roli. I sama blake bardzo się postarza ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones