Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Czy wy też zauważyliście, jak ubogi warsztat aktorski ma ta dziewczyna? Opiera się cały czas na jednym geście/ruchu. Zamiast próbować nadążyć kto z kim już był (w gossip girl), czekam jedynie na moment aż Blake zamknie usta!

bjjzone

to czy ma otwarte usta to w sumie nie jej wina ! Bo to jest u niej naturalne. Nie robi tego specjalnie ! Jednak co do gry to się zgadzam ! Mam nadzieję, że w The Town lepiej zagrała !

bjjzone

Wiecznie otwarta buzia nie jest naturalna. Ta dziewczyna wygląda, przez tą otwartą buzię, jak nieco opóźniona w rozwoju. Bardzo lubię GG ale w tym serialu zdecydowanie Blake Lively prezentuje najniższy poziom aktorstwa. I te jej włosy. Wyglądają jakby były wiecznie suche i skołtunione.
Bardzo podoba mi się jej uśmiech i ma super figurę.

ania7403

Myślę, że ta jej wiecznie otwarta buzia ma coś wspólnego z jej wadą zgryzu, którą zresztą widać na pierwszy rzut oka. Ona nawet jak ma zamknięte usta to wygląda jak gdyby zęby nie chciały jej się pomieścić w ustach.

Binula

co do figury... ja mam do niej szacunek, bo na początku pierwszego sezonu widzimy grupkę normalnych, szczupłych ludzi, natomiast teraz wszyscy schudli i to bardzo jenny i vanessa chociażby, a ona ma swoja biodra i się o tym mówi, ale ona nie chce się zmieniać, bo lubi siebie taką jaka jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones