Bob Odenkirk

Robert John Odenkirk

9,0
36 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Odenkirk

Ma powstać nowy serial AMC "Better call Saul", gdzie znowu Odenkirk wcieli się w rolę Saul'a
Goodman'a. Produkcja ta będzie opowiadać o życiu karierze Goodman'a przed spotkaniem z
Walter'em White'em. Serial ma mieć charakter komediowy.

jendrzej28

Czy to nie będzie kolejna klapa? Zresztą i tak nie mogę się doczekać, postać jaką grał, "adwokat diabła", tak go nazwę :D Wszystkie ujęcia z jego udziałem są genialne a do tego smaczku dodaje to co aktualnie jest pokazywane, wszystkie machlojki, przekupstwa, szantaże. (BB)

Arrent

jak kolejna klapa, sugerujesz ze BB bylo klapa?

black_bastard

Nic takiego nie sugeruję, BB był bardzo dobrym serialem. Nie wieżę w intencję gry jednego z bohaterów BB w drugim serialu powiązanym po części tematycznie z losami bohaterów z BB. Ale za to mam nadzieję, że serial będzie na tyle dobry jak to zapowiadają :D

jendrzej28

oooooo, lepszej nowinki nie mogłam sobie wymarzyć.

jendrzej28

Mam mieszane uczucia na ten temat. Saul dodawał fajny element komiczny do Breaking Bad, ale czy będzie w stanie uciągnąć własny serial? Obawiam się, że jego żarty i styl bycia mogą zacząć szybko nudzić, gdy będzie centralną postacią, ale mogę się mylić.

bozon

Pierwszy sezon dał radę :) i to bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones