Bolaji Badejo

8,5
854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bolaji Badejo

w końcu zagrał obcego :), nikt nie zna tego aktora, za to obcego wszyscy. wcielił się zawodowo :))))

minadra

haha, wiesz ze tez o tym pomyślałam?
Swoja droga, mocno pokrzywdzony jest, idę o zakład ze nawet fani Obcego go nie kojarzą.

Mala_29

i rzeczywiście, nie kojarzą, bo przeczytałam nazwisko i zastanowiłam się, o czym ja pisałam? kim był ten gość?
należy się 10 jak nic. :)

minadra

aktor po prostu stworzył ponadczasowa role, wcielil sie w nia lepiej niz de niro w taxi driver :D on nie grał obcego ON BYL OBCYM :D

straightlines

strzał w dziesiątkę, ON BYŁ OBCYM! TO OBCY!!!
wbili gościa w kostium i zagrał. chyba nie spodziewał się, że będziemy o nim dyskutować. dziś obcego narysują w kompie i już aktora nie potrzeba. :)

minadra

i to już jak widzę dyskusja latami się ciągnie:)

straightlines

powoli, nieśmiało rozwijamy temat. inaczej nie może być, bo kto ciekawy jest bolaji badejo?

minadra

Ja :)

użytkownik usunięty
minadra

Ode mnie również dyszka.. A co, niech ma:)

może ruszy się w rankingu ;)?

minadra

Na waszym miejscu bym się nie śmiał, facet zagrał w jednym filmie ale za to jakim. Będzie już wiecznie we wszelkich rankingach filmowych, bo film Ridleya przeszedł legendy. O was nie usłyszy pies z kulawą nogą po waszym śmiertelnym zejściu a o nim będą pisać biogramy, bo zagrał xenomorpha (gośc nie zyje od prawie 30 lat) .

minadra

Tez dostal dyszke ode mnie. Facet zagral obcego i tym samym stal sie niesmiertelny. Wolabym taką role niż główną u vegi ;)

minadra

Ode mnie również dycha. Dopiero dziś przeczytałem o tym aktorze, że zmarł w wieku 39 lat... szok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones