Brendon Urie

Brendon Boyd Urie

8,3
50 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Brendon Urie

szczerze mówiąc uważam, że Panic! at the disco to jeden z najlepszych zespołów na tym świecie, i go poprostu uwielbiam (brendona także oczywiście)ale niewiem co on robi na filmwebie. Oczywiście wdzięczna jestem, że ktoś na tyle znający się na dobrej muzie (co nie oznacza, że potępiam tych którzy jej nie słuchają) i sama go dodałam, ale trochę głupio, że będzie w "ulubieni ludzie kina". No ale nic. P!ATD 4ever!!:)

alaizabel_2

yeah!!!!!!!!! zgadzam się z Tobąąąą xD xD xD xD

alaizabel_2

Nastepna osoba co uwaza dobry zespól na najlepszy na swiecie ...
...
Dobrze graja , ale daleko im do najlepszego zespołu na swiecie :d

alaizabel_2

cholera wiem, że głupio odpisywać po takim czasie, ale trudno. Ostatnio przeglądałam moje "na forach" i zauważyłam jakie jakie ja tu bzdury nawpisywałam. Sporo się zmieniło od tamtego (chociaż nie zbyt długiego) czasu i choć nadal jest to jeden z ulubionych zespołów to na pewno nie powiedziałabym, ze jest najlepszy na świecie. A wzmianka o tym, że jestem wdzięczna za to, że ktoś znający się na dobrej muzie już kompletnie mnie załamało.Co ma to, że ktoś się zna na muzyce do tego, że daje profil wokalisty zespołu na filmwebie.P!ATD 4ever-brak słów.Wiem, że właśnie sama siebie skrytykowałam, ale chciałam po prostu dać małe sprostowanie.

alaizabel_2

Dr.Kroger powiedziałby "Jestem z ciebie dumny" :)
P.S. Dr.Kroger to psychoterapeuta Mr.Monka :P Nic osobistego :P

MoRRs_Z_LaSu

Tak wiem-oglądam. Sama jestem z siebie dumna. Pierwszy krok do rozwiązania problemu to przyznanie się do niego:D Poza tym rzeczywiście po tym co napisałam powinnam zgłosić się do jakiejś klinki(a przynajmniej na terapie);P

alaizabel_2

:) Dobrze że to napisałaś o PATD nie o Linkin Park :)
Wtedy juz by było źle :D

alaizabel_2

Ja też także ich lubię! Oni są cudowni;) Nie dość, że mają świetną muzę to jeszcze wszyscy z zespołu są przystojni!Kocham ich;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones