Brittany Snow I

Brittany Anne Snow

7,6
6 604 oceny gry aktorskiej
Brittany Snow I
Brittany Anne Snow urodziła się 9 marca 1986 roku w Tempa na Florydzie. Jest córką John'a i Cidy Snow. Kariera Brittany zaczęła się w wieku 3 lat, kiedy pozowała do reklamy Burdines. W wieku 6 lat mama zabrała ją na przesłuchanie w Orlando gdzie wcieliła się w wiele ról. Wliczając w to reklamy dla m.in. McDonalds , Nabisco Thin Crisps, Disney, Kmart i Busch Gardens, w sumie 15 reklam. Oprócz grania w reklamach ta utalentowana młoda aktorka zajmowała się również tańcem. Tańczyła w Broadway Dance, LA Dance Force, Underground i The Pizzaz Competitive Dance Group. Grywała również na deskach teatru, występowała w takich sztukach jak "Pirates of Penzance", "Annie", "The King & South Pacific". Pirewszym debiutem telewizyjnym był gościnny występ w dwóch odcinkach "SeaQuest 2032". W 1998 roku dostała rolę w "From the Earth to the Moon".
Prawdziwy przełom w jej karierze aktorkiej następił kiedy rodzice postanowili zatrudnić profesjonalnego agenta z Nowego Jorku. Dla tygodnie później agent Brittany wysłał jej scenariusz do roli dla CBS - Soap Opera, "Guiding Light". Brittany wcieliła się tam w postać Susan. Aktorka kontynuowała swoje życie w Tampa, nawet gdy CBS chciało aby przeniosła się do Nowego Jorku. Powodem pozostania w rodzinnym mieście było to, iż rodzice chcieli aby wiodła najbardziej "normalne" życie jakie się da. Potym jak zagrała rolę Susan jej życie drastycznie uległo zmianie. Była honorowym studentem w Ben Hill Middle School i regularnie występowała w operach mydlanych. Aktorka kochała grać rolę Susan w "Guiding Light". Pokochała losy bohaterki i kłopotliwy charakter, że zdołała do tego przywyknąć. Powiedziała, że gra roli w operze mydlanej jest świetnym przygotowaniem do kariery aktorskiej. Brittany brała pod uwagę, żeby zrobić sobie przerwę od "Guiding Light". Występowała w nim od 1998 do 2001 roku. Opuściła show by podążyć za innymi szansami występowania.
Po opuszczeniu "Guiding Light" Brittany wzięła udział w kilku telewizyjnych odcinkach pilotowych. Próbowała swoich sił w pilocie "Murphy's Dozen", opowiadającym o katolickiej rodzinie z 12 dziećmi, ale pilot nigdy nie wyszedł na światło dzienne.
Na szczęście dla aktorki serial "Murphy's Dozen" nie ukazał się, bo tym samym w maju 2002 roku dostała rolę Meg w serialu "American Dreams", która przyniosła jej duży rozgłos. Serial "American Dreams" zakończył sie w 2005 roku po 3 sezonach.
W 2005 roku Brittany Snow zagrała u boku Vin'a Disel'a w jej pierwszym filmie Disney's "The Pacifier" jako Zoe. Nie była to wielka rola, nie mniej jednak zyskała dużą uwagę swoją osobą. Po skończeniu filmu Brittany zdecydowała, że bardziej chcę zrobić filmową karierę niż telewizyjna.
Później w 2005 roku, aktorka zagrała w 5 odcinkach kontrowersyjnego serialu "Nip/Tuck". Zagrała tam zakręcony charakter - Ariel Alderman. To była kompletnie odmienna rola dla niej, rola dzięki której jej fani zrozumieli, że naprawdę potrafi grać.
Kariera aktorka Brittany nabrała tempa po 2005 roku. Zagrała wiele ról w takich filach jak, John Tucker Must Die" u boku Sophii Bush, "Hairspray", "Finding Amanda", "Black Water Transit", "On the Doll" i "Prom Night".
Jedno jest pewne Brittany Snow nie będzie jedną z tych wielkich aktorek, które znikną, ona jest tu żeby nią zostać.
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 marca 1986

miejsce urodzenia: Tampa, Floryda, USA

wzrost: 163 cm

Teen Choice
Zdobyła Teen Choice, 7 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Tyler Stanaland (14.03.2020 - 11.08.2023, rozwód)
Wystąpiła w reklamach dla: Busch Gardens i McDonald's.
W 2004 roku ukończyła Gaither High School w Tampie (Floryda, USA).
Ma przyrodnie rodzeństwo: brata Johna Jr. i siostrę Holly.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W filmie Pitch Perfect była najlepsza, najładniejsza, najlepiej śpiewała i w ogóle cudo:) Szkoda, że
prywatnie nie chodzi w rudych włosach :(

czarująca aktorka

użytkownik usunięty

Podziwiam każdą aktorkę która udowadnia że "mniej to więcej". Brittany ma ten urok, wyczuwa jakie emocje kiedy wywołać, zasługuje na poważniejsze role ale niech ciągle gra w obyczajowych komediach bo naprawde dużo dodaje do zwykłej głupawki

Kocham ją! <3

użytkownik usunięty

Jest piękna, wspaniała, niesamowita i najlepsza! Ma przepiękny uśmiech. Czekam na dużo filmów z nią, bo mogłabym ją w kółko oglądać. <3

W Balu maturalnym ciekawie zagrała

do twarzy jej z bliznami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones