Bruce SpenceI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/31679/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2544,"rate":7.338050314465409,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/31679/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":30,"rate":7.4,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/31679/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,3
2 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Spence
  • W innych filmach go nie widziałem, choć w kilku znanych tytułach wystąpił. Szkoda, że nie dali mu szansy zagrać w Mad Max 4, no ale ten film i tak będzie niewypałem.

• użytkownik usunięty

Axel Lubię wspominać takie zdania, w momencie kiedy film już wyjdzie :D

• Mad Max 4 to gówno i wiem to bez oglądania tego, nawet nie mam ochoty na to tracić czasu

• Axel Wyszedł i właśnie widać jakie gówno .

• SlasherManiak jakie?

• Axel Z oceną 8,1 , 15/15 na rottentomatoes i pochlebnymi recenzjami krytyków .

• SlasherManiak Co mnie obchodzą jacyś krytycy? Nawet jakby dali 10/10 to i tak tego nie obejrzę.

• użytkownik usunięty

Axel Co mnie obchodzi jakiś Axel, który twierdzi, że film to gówno nie oglądając nawet 10 min filmu?

• użytkownik usunięty

Zastanawiam się tylko jak taki SPECJALISTA, posiada ponad 2000 łebowych punktów ;|

• Ja się nigdzie nie nazwałem specjalistą.

• Axel To już nie ten klimat filmu z tamtych lat.

• Antycyponek Dokladnie... Klimat nie ten a robienie z Maxa frajera co na starcie zostaje pojmany i jedzie jako jeniec jest czyms chorym! Chore jest to ze dla swiatowych feministek wymyslono postac Furiosy ktora tak naprawde w MM4 gra pierwsze skrzypce. Max dopiero potem cos tam robi ale brakuje mu wieleeeeeeee do tego co Gibson wyprawial w trylogii...

• Axel Zgadzam sie z Toba odnosnie MAD MAX4 bo bylem na nim w kinie pare lat temu i uwazam tez go za gowno. Wszystko to za co kochalem stara trylogie zostalo zbeszczeszczone i w szoku jestem ze zrobil to ten sam koles od starej trylogii. Ogromnym trzeba byc idiota by Mela Gibsona spisac na straty bo nowy Max to zwykla pi...da a wiesz dlaczego? Bo zrobili z niego frajera ktory juz na samym poczatku filmu zostaje wziety do niewoli i caly czas ogladamy go skutego lancuchami i z czyms jak kaganiec na twarzy. Za to glowna role ma feministka Charlise Theron i dopiero grubo po polowie filmu Max zostaje uwolniony i cos tam robi. Uwazam ze ogromnym bledem bylo zatrudnianie Toma Hardy jako nowego Maxa bo Max jest tylko jeden i gwarantuje ci ze wowczas 60 letni Gibson o wiele lepiej by zagral te postac. Facet jest ciagle sprawny i widac na jego twarzy zmeczenie zyciem co by sie idealnie wpasowalo do scenariusza. A hejterzy niech zamkna du...y bo w starej trylogii Max wcale szybko nie biegal i nie skakal bo kulal. Jego postac byla stonowana a najwiekszy gnoj robil wlasnie za kolkiem a nie na nogach. I tego sie trzymaj ze nie obejzysz MAD MAX4 bo moim zdaniem po za kilkoma plusami ma same minusy i czuje niesmak. Wole sobie zdecydowanie puscic stara trylogie a o tym szajsie zapominam... Mel to Max a nie jakas baba machajaca spluwami a nowy Max skuty lancuchami stale jedzie jako jeniec na przodzie samochodu.

• punisher822_filmweb niestety obejrzałem ten film, tu masz moją opinię:
    http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/427958-KASETY+VHS+-+moj...

niestety film to gówno