Kobieta skorpion massssakra

TO nie sa moje jakies wybujale fantazje na temat horoskopow ale znam kilka takich kobiet z pod tego znaku, i tak fałszywych istot jeszcze nie widziałam, now w plecy by wsadzily...

2
 • Heheh xD A chłopaków też to się tyczy ???? :PPP

 • To się chyba słabo znasz na ludziach...

  Skorpion nie wsadzi Ci noża w plecy - lubi, kiedy ofiara wie, od czego ginie...

 • czuje sie obrażona :P
  prosze mi tu nie uogólniać, mocny charakter owszem ale niekoniecznie wredny!

 • no ja te| jestem skorpionem i wiem |e nie jeste[my jacy[ wspaniali ale przynajmniej mamy charakter. Poprostu nas albo si kocha albo nienawidzi :P nie ma innej mo|liwo[ci. Ty ju| najwyra|niej wybraBa[...

 • Gusła i bajki. to są fantazje. Podli ludzie zdarzają się zawsze, niezależnie od tego kiedy się urodzili. Dzielenie 6 miliardów ludzi na 12 grup charakterologicznych to zwyczajna durnota.

 • ojej:) a ja i moja siostra jesteśmy kobietami skorpionami i powiem Ci jedno: jak kochamy to naprawdę, jak się przyjaźnimy, dajemy z siebie wszystko i nie zmieniamy frontu, więc zdecydowanie nie nazwałabym nas fałszywymi lub dwulicowymi. tak samo wiele energii wkładamy pewnie w złe uczucia, ale obie jesteśmy duszami towarzystwa i nie mamy zbyt wielu wrogów, więc nie wiem skąd te poglądy... ;) to, że znasz jedną/dwie takie osoby nie oznacza, że taka jest ta ok. 1/12 ludzkości :)

 • A ja kocham kobiety z pod tego znaku zodiaku :) Są bystre, interesujące i ambitne. Ale fakt faktem takie to tylko albo kochać albo nienawidzić. Tertiuum non datur. A ja skłaniam się do pierwszego wariantu. Są zbyt fascynujące by je nienawidzić :)

 • Wiara w horoskopy to uleganie stereotypom. Ktoś napisał, że ten i ten jest taki i taki i od razu przypisujemy mu takie cechy. W zasadzie jakby nieświadomie pozamieniać ludziom znaki zodiaku okazałoby się że mają też cechy tych innych.

  Dokładnie tak jak w tym temacie. Autorka zna kilka osób spod tego znaku, które nie są zbyt przyjemne i od razu zakłada że Flockhart też taka jest.

  • Zawsze dziwiło mnie (i śmieszyło) takie postrzeganie skorpiona. Na pewno bierze się to poniekąd już z samego mocnego brzmienia słowa skorpion i skojarzeń z jadem i zabijaniem większych od siebie. Jeżeli np. dwie osoby zachowają się równie podle a jedna z tych osób jest np. baranem a druga skorpionem to dla osób, które kierują się (lub usprawiedliwiają pewne sprawy) rodzajem znaku to w przypadku skorpiona zawsze będzie to zwalane na jego znak zodiaku. Bo przecież łagodny baranek to przeciwieństwo zabijającego skorpiona :D Wiec take it easy, przyczyn jakiegoś zachowania doszukujcie się konkretnie w tej osobie (lub też troche w sobie)a nie w znakach :D ;)

 • nie ma nic głupszego niz znaki zodiaku. no chyba durniejsze jest tylko dyskutowanie o cechach posiadaczy danego znaku. gratuluje.

 • Charakter nie jest zalezny od znaku zodiaku. To by znaczylo ze jest tylko 12 typow charakterow na swiecie i kazdy rak czy strzelec musial by byc taki sam. To durne. Moja mama i brat sa skorpionami i nie sa wredni ani falszywi, tylko stanowczy i szczerzy.

 • użytkownik usunięty

  fakt, wszystkie skorpiony jakie spotkałem w swoim życiu to fałszywce...

 • Eee, brednie. Ktoś dobrze zauważył, że znaki zodiaku nie mają tutaj nic do rzeczy. Według mnie działa tutaj z psychologii "samospełniające się proroctwo". Każdy jest kowalem własnego losu, jednakże jeśli ktoś bardzo wierzy w horoskopy to jakby sam dąży do tego by jak najwięcej z tego się spełniało.
  Jestem prostolinijnym Skorpionem z dużymi zdolnościami empatycznymi co z góry przekreśla mnie jako osobę fałszywą. Mam za to wieeeele innych wad, jednak obłuda i fałsz do nich nie należą.

  • Baran - 21.III - 20.IV Mars

   Baran to złośliwa małpa i jest ogólnie głupi. Głupi i zarozumiały. Baran dużo czyta, przeważnie gazety, z których nic nie rozumie. Dlatego Baran dzwoni po znajomych, o których wie, że oni rozumieją, co czytają (to są głównie Wagi), żeby się od nich dowiedzieć, o czym czytał. Baran jest uparty jak osioł, a w dodatku sam się nie myje i innym też nie da się umyć. Jak Baran posprząta, to robi się jeszcze większy bałagan. Dlatego Baran ma bałagan coraz większy, bo Baran sprząta.

   Spod znaku Barana: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Byk - 21.IV - 20.V Wenus

   Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze kłamie, że była u krawcowej. Tylko że jak gdzieś wychodzi (a ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze się skarży, że nie ma co na siebie włożyć. Nie ma co włożyć, a nago nie wyjdzie, dlatego kobieta Byk nigdy nigdzie nie wychodzi, tylko siedzi w domu i zagęszcza atmosferę. Byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów.

   Spod znaku Byka: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot
   Bliźnięta - 21.V - 21.VI Merkury

   Bliźnięta to przede wszystkim zboczeńcy i drobna administracja. Narkotyki u Bliźniąt to rzecz pewna. Poza tym - kazirodztwo: córka z matką do kina, matka z ojcem do łóżka, słowem wszystkie orientacje! Ponad 95 proc. Bliźniąt przez całe życie siedzi w więzieniu.

   Urodzeni pod znakiem Bliźniąt: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Rak - 22.VI - 22.VII Księżyc

   Rak to złodziej i narkoman. Zawsze spocony ze strachu, bo chodzi tyłem i boi się, że na coś wpadnie. Rak nie pachnie zbyt ładnie. Panuje opinia, że Rak to chodzący fetor! Nawet, jeśli się myje. Gdy Rak się nie myje, fetor jest trochę mniejszy. Dlatego Raki się nie myją.

   Urodzeni pod znakiem Raka: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Lew - 23.VII - 23.VIII Słońce

   Lew to moczymorda i kanalia. Najczęściej pseudointeligent i zarozumialec. Lubi się popisywać w towarzystwie znajomością np. twierdzenia Pitagorasa, że "ciało wrzucone do wody traci tyle na wartości, ile wypiera". Uwielbia być politykiem, więc często jest. Lew nie zmienia skarpetek, dlatego można go rozpoznać nawet w zupełnych ciemnościach.

   Spod znaku Lwa: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Panna - 24.VIII - 22.IX Merkury

   Panna to najgorsza swołocz. Sama nie zje i drugiemu nie da. Zakłamana szantrapa - jedną ręką pisze, a drugą ręką ściera. Więc nawet nie wiadomo, co ta łajza napisała. Panna, gdyby mogła, to by cały świat w łyżce wody utopiła - takie skąpiradło.

   Spod znaku Panny: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Waga - 23.XI - 23.X Wenus

   Waga to odwaga, wdzięk i inteligencja. Duża wrażliwość. Waga jest samodzielna i opiekuńcza. Urodzeni pod znakiem Wagi to ludzie odpowiedzialni i pracowici, zorganizowani i godni zaufania, wszystkie swe talenty poświęcają dla dobra ogółu. Wagi są mądre, szczere i uczciwe. Waga ma tak, że gdyby kogoś oszukała, to by się ze wstydu spaliła. Oszczędna dla siebie i szczodra dla innych, oto cała Waga.

   Spod znaku Wagi: Kościuszko, Szopen, Beethoven, Cervantes, Washington, Kopernik, Czajkowski, Einstein, Miłosz, Szymborska, Wolszczan, Małysz, Curie-Skłodowska, Szekspir, Wieniawski, Chrobry... i Stanisław Tym.
   Skorpion - 24.X - 22.XI Mars i Pluton

   Kleptoman i intrygant. Rozwali każde małżeństwo. Własne także. Skorpion ma często braki w uzębieniu. Leń i aspołecznik. Jeśli zrobi niechcący coś pożytecznego - ciężko to odchorowuje. Skorpion często bywa sadystą i wtedy jest dentystą. Wówczas jego pacjenci mają braki w uzębieniu.

   Urodzeni pod znakiem Skorpiona: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Strzelec - 23.XI - 21.XII Jowisz

   Strzelec to moczymorda i ochlapus, zawsze się załapie na krzywego ryja, a tak się schla, że się uwali i leży. Gdy tylko wstanie i ma możliwość, to zawsze zdradzi ojczyznę. Poza tym Strzelec to polityczna huśtawka, anarchista i podziemie gospodarcze. A już przynajmniej mafia albo gangster. Czasami aż się inni zastanawiają, skąd się bierze i jak się mieści tyle świństwa w jednym człowieku. U urodzonych pod znakiem Strzelca zawsze się zmieści. Dzieci Strzelca i Panny to najgorsza zaraza. Jak uczciwy policjant kogoś goni, to wiadomo, że to Waga goni Strzelca. Wśród Strzelców jest dużo zboczeńców, dlatego rodzi się u nich najwięcej Bliźniaków i w końcu nie wiadomo, które gorsze i to jest najgorsze.

   Spod znaku Strzelca: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Koziorożec - 22.XII - 20.I Saturn

   Koziorożec jest wyjątkowo abominacyjny. Zawsze się ślini. Udaje przed tobą przyjaciela, ale tylko po to, żeby cię okraść lub oszukać, a praktycznie i jedno, i drugie. I jeszcze ci żonę zbałamuci, szczególnie gdy masz żonę Pannę albo Byka. Koziorożec, gdy już nie ma kogo oszukać, to od samego siebie pożyczy sto złotych i nigdy nie odda. Kłamie nawet wtedy, gdy mówi "dobranoc".

   Spod znaku Koziorożca: Hitler, Goebbels. Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Wodnik - 21.I - 19.II Saturn i Uran

   Wodnika łatwo poznać po tym, że stale coś pierze, a wszystko ma brudne. Wbrew nazwie znaku Wodnik niczego nie pierze w wodzie, tylko wszystko chemicznie, dlatego śmierdzi siarkowodorem, chlorkiem rtęci, nitrodwuetylotoluenem, dwuchloro-dwufenylo-trójmetyloheksanem oraz przeterminowaną naftaliną. Karaluchy, mole i przędziorki czują się u Wodnika jak Ryby w wodzie.

   Spod znaku Wodnika: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.
   Ryby - 20.II - 20.III Neptun i Jowisz

   Ryby to chodząca nieuczciwość i korupcja. Ryby czują się u Wodnika jak karaluchy, mole i przędziorki. Mówi się, że rybka lubi pływać. Owszem, ale tylko w przemycanym alkoholu, na którym społeczeństwo straci, a Ryby zarobią brudne pieniądze, które upiorą i wydadzą na wódę. Upiorą u Wodnika, bo to dobrana para, czyli trójkąt: Ryby - Wodnik. Ale Ryby gorsze.

   Spod znaku Ryb: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden, Pol Pot i Jarosław Wójcik, Wrota Małe, ul. Minerwy 4, (pana żona wszystko nam o panu opowiedziała. Wstyd!)

 • Ty chyba baran jesteś, i to nie zodiakalny. Nie martw się dzióbuś, Bóg Cię kocha!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: