Callum Keith Rennie

7,0
4 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Callum Keith Rennie

idealnie wcielił sie w postac Lew Ashby ego w Californication

Zgadzam się, druga moja ulubiona postać z serialu - zaraz po Hanku.

v_vega_2

szkoda, że umarł :( w serialu oczywiście

Kuki

Aż mi się łezka w oku zakręciła... Hank i Lew wymiatają :)

Kuki

!?!?!?!?!?!??!!??!?!?! szlag. dzięki:/ jak rzucasz takie info w postach to wypadałoby dodać na początku chociaż króciutkie słówko takie jak SPOILER. szlag no.

a więc: SPOILER ;) ja tez uwazam ze szkoda ze go "zabili", chyba własnie on tam najbardziej pasował do Hanka - oczywiście bez podtekstów ;) chodzi mi o to że fajnie ze fajnie razem grali... szkoda ze to nie jest jeden z tych seriali gdzie potem moze sie okazac, ze koles zmartwychwstał hehe ;)

RYAN_RAYBURN

No niestety, ja też zdziwiłem się takiemu rozwiązaniu przez twórców serialu (pamiętam jak oglądałem na bieżąco i cały tydzień niecierpliwie czekałem na to aż się okaże co z nim będzie)

w "due south" też był zarąbisty.







Kurde, strasznie sie zżylem z tymi postaciami tam, az zal mi sie zrobilo, jak zobaczylem go lezacego na ziemi i umierajacego (w filmie) :( bardzo swietnie zagral ta role.. razem z hunkiem. moglby jakos wrocic, pamietacie ta scene? z odcinka po tym, jak hunk konczyl biorafie a on stal oparty o sciane i gadali, w pewnej chwili myslalem, ze tylko mial atak jakis czy cos.. a nagle. lipa. bardzo fajnie, bardzooo fajnie

Kurde, w Californication był świetny, szkoda, że w 3 serii już go nie ma:(

saraya_2

Świetny aktor - w "Californication" był rewelacyjny - to jest facet, którego otacza wspaniały rock'n'rollowy klimat. Nieczęsto można zobaczyc coś takiego.

A do tego jest bardzo przystojny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones