Catherine TateII

Catherine Ford

7,6
2 502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Tate

Czy ktos wie gdzie mgoe kupic dvd The Catherine Tate Show? Dam za to cale krolestwo i pol mojej reki. Albo i na odwrot ;)

souleye80

Nie jestem pewien, ale pewnie warto spróbować na amazon.com. Poza tym sporo odcinków można obejrzeć na youtube. Np. jest jeden z Tonym Blairem, a jeden z nowym Bondem - D. Craigiem. Jedna z moich ulubionych postaci to wredna babcia. Właściwie wszystkie są śmieszne. Wolę nawet jej show od "Małej Brytanii".

karloff

Jeśli kupisz na amazon.com jest duża szansa, że nie będzie Ci działać, bo Ameryka to inny region, więc nasze odtwarzacze nie czytają tamtejszych płyt. Proponuję kupić na brytyjskim Amazon (www.amazom.co.uk) albo na stronach Comic Relief (www.comicrelief.com i www.rednoseday.com).

Shina_Black

Albo obejrzec na BBC Entertainment bo obecnie to puszczają ;) nie wiem tylko czy nie ocenzurowali tego jakoś :/ bo oni lubia takie "sztuczki" :(

_Anika_

Właśnie nie wiem, czy nie ocenzurowali tego. Nie oglądam za często, bo nie mam u siebie BBC, ale u rodziny czasem obejrzę. I jeszcze nigdy nie trafiłam na skecz z Derekiem... Nie wiem czy mam pecha czy to wycięli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones