Chad Michael Murray

7,1
4 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś naprawdę dobry film z Chad'em? Tylko oprócz "Cinderella story" i "Dom woskowych ciał". Bo widziałam go tylko w tych dwóch filmach, a chciałabym zobaczyć też inne, tylko jakieś fajne, żebym nie traciła czasu, hehe :P Czekam na propozycje...

meell

Niestety filmu nie znam ale niedlugo cos wyjdzie ale jak chcesz cos na wakacje to obejrzyj serial One Tree Hill polski tytul to Pogoda na miłość na chyba ze juz obejrzalas go sa 3 sezony i juz nie dlugo

miidniight

Widziałam ten serial na tvnsiedem, ale jakoś nie chciało mi się go wtedy oglądać :P No cóż, jeśli jest fajny to może zobaczę... Ale nadal czekam na propozycje filmów ;)

meell

Jak narazie nie ogladalam z nim jakiegos dobrego filmu poza tymi co wymienilas ale poczekaj jeszcze troche bo szykuja sie nowosci :)

miidniight

ja myśle ,że zakręconyy piątek to świetny filmik .... polecam w każdym razie

_Anka_

tak zakręcony piątek to według mnie świetny film, chadowi nie pasauje fryzura z tego filmu(ale cała reszta jest ok a te oczy :D)a na dodatek tez gra w tym filmie lindsay lohan to duzy plus wedlug mnie, polecam
Pozdro :)

Kargulina_27

"Zakręcony piątek" akurat oglądałam. Chad wyglądał tam, jak jamnik z tą fryzurą :P Taki przylizany jakiś... Ale film bardzo fajny, chociaż nie lubię Lindsay, ale Jamie Lee Curtis tam grała, więc to jest moim zdaniem duży plus :D
Pozdro

meell

Właściwie jedynym osiągnięciem Chada jest łaśnie One Tree Hill, bo reszta filmów, w których grał pozostawia wiele do życzenia. Podobał mi sie jako Charlie Todd w Jeziorze marzeń. W Zakręconym Piatku był trochę z boku, Historia Kopciuszka to niesamowite dno, ale Chad wyglądał słodko, ale chyba najgorszy jest Samotny Strażnik. House of Wax nigdy nie powinien powstać. Mam nadzieje, że w przyszłości będzie wybirał sobie lepsze role, bo jest cąłkiem niezłym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones