Chandler Riggs

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1202009/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":3596,"rate":7.067296996662959,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
3 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chandler Riggs
  • Ja kocham Carla w TWD, bardzo mi było smutno, gdy odchodził. Bardzo mi się podobało jak grał swoją rolę od 3 do 8 sezonu. Tęsknie z nim i nie rozumiem o co niektórym chodzi, bo jak na młodego aktora poszło mu świetnie.

  • Ania_Krosny Nie poszło. Długowłosy chudy jak patyk chłopaczek na siłę kreowany na twardziela. To się wzajemnie wykluczało. Gdyby jego postać była bardziej stonowana w zachowaniu, wyszłoby zdecydowanie lepiej. I te jego spojrzenia tak groźne że nie raz zdarzało mi się parsknąć ze śmiechu w trakcie odcinka.

  • Salas11 Bez przesady... Jest szczupły, ale to akurat w niczym nie wyklucza tego na jakiego był kreowany.... Można być chudym i jednocześnie niezłym w te klocki... A jak wygląda jego serialowy ojciec ?
    Ten Azjata Glenn w sumie też jest chudy jak patyk, ale z niego akurat nie robią twardziela tylko ciote bez jaj,.