Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

NIEEEE, NIEEEE, NIEEEEEE, NIEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech on nie waży się grać w tym pseudo erotyku, do którego kiślą się zapuszczone mamuśki i
niedopieszczone nastki... Wszystkie jak dotąd chciały Bomera(?) i tego pseudo wampira na role
Greya więc czemu, czemu, czemu do takiego gniotu biorą złego motocyklistę?! Jak Hunnam na
prawdę weźmie tę rolę to wychłostam się wałkiem kuchennym.........

MonikaFromComton

Wychłostaj, może to Ci coś pomoże. Bo narazie nie widzę tu zapuszczonych mamusiek i niedopieszczonych nastek tylko rozwydrzone gimby wyklinające wybór aktorów. Film na pewno będzie lepszy jeśli na sali kinowej nie pojawią się tego typu ludzie.

Hitachi_Yuko

Pomoże na pewno, bo wydaje mi się, że Charlie ma większy potencjał niż granie w książeczce, gdzie główna bohaterka milion razy przewraca oczami, kiedy ma czerwone ślady na tyłku UPSI. I mogę być rozwydrzonym gimbem, jakoś mnie to nie rusza co widzę poniektórych.

MonikaFromComton

Znaczy w filmie na podstawie książeczki :)))

MonikaFromComton

Też mnie czarna rozpacz ogarnęła, więc mogę być gimbem razem z Tobą :P Mam potrzebę oglądania wszystkich filmów z Charliem, i do tej pory wszystkie były mniej-więcej w moim klimacie, a tu nagle film którego zupełnie nie mam ochoty oglądać. :/

Darth_Morrigan

No, mój cytat był napisany pół żartobliwie jakby ktoś nie zauważył, bo chyba nie będę płakała z tego powodu...albo...NIE, chyba nie haha. Ale czarna rozpacz to idealne określenie! Mianowicie czytałam fragmenty książki na ebooku i zgroza co tam było. Na prawdę tępo napisane więc obawiam się, że film lepszy nie będzie i również nie będe miała ochoty go oglądać no ale Charlie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones