Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

Good very late mornin', Ladies! :)
Pamiętacie nieprzyzwoite "Piterki..."? A może tak małe deja vu? Ok, jeśli chcecie, to macie - smacznego! :)

1. Najpiękniejszy poranek świata – ten, kiedy budzi cię „Słoneczko już wstało?”

2. Do niewiast chcących utrzymać cnotę do ślubu: uważajcie na megaprzystojnych dżentelmenów w nieskazitelnie czystych adidasach. Zobaczycie, jak to jest ze cnota, kiedy obok stoi jeden z nich (szczególnie ten o imieniu Pete)

3. Szybkie pytanie i szybka odpowiedź: Czy jesteście bogami seksu?
„Bogami nie. Ale jesteśmy Pete i Bover a to prawie to samo”

4. Pete zawieruszył się przypadkiem na ślubie członków sekty Moona.
Żaden z 15 000 mężów swej żony owej nocy nie zaznał. Żaden.

5. Jeśli na wakacje na gapę, to tylko z Bovver’kiem. Jak będzie szedł kanar, Bovie bez problemu zatrzyma pociąg.

DUNHAM - PROBABLY THE BEST ASS IN THE WORLD

Lady_Rotwang

Niemam zielonego pojęcia co ty żeś odwalił i o co ci chodzi ale proponuje wizyte u psychiatry I NIE OBRAŻAĆ MI BOVA BO SIE W*****e!!!!

Bover0

Hmmm, cóż nie mam zielonego pojęcia, gdzie w moim poprzednim poście jest cokolwiek obraźliwego na temat Bovvera, może przeczytaj to sobie jeszcze raz?...Taka rada ode mnie. Aha, no i radzę popracować nad Twoim poczuciem humoru - a raczej jego brakiem, smutasie.

Lady_Rotwang

A czy ja tu gdzieś zartowałem ? bo nie zauwarzylem.Twój poprzedni post to jakies dziwactwo i tyle...

użytkownik usunięty
Bover0

szalona wariatka ;P
'fuck me, pete' ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones