Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
25 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

nie znam prawie wcale filmow charliego. obejrzalam tylko kilka odcinkow serialu "Undeclared"("Stusdenciaki")z jego udzialem. sodobal mi sie jako aktor i jako facet.bo czy nie jest on bardzo przystojny? teraz wiem tylko ze bardzo chetnie obejrze inne jego filmy i dopiero bede mogl ocenic jego talent aktorski.

MAJANDRA

ostatnio mialam okazje obejrzec "abandon"(porzucona) z udzialem charliego. mimo iz nie mial zbyt sympatycznej roli zagral ja swietnie. jego postac byla osoba o wyjatkowej artystycznej duszy i patrzac na charliego widzialam tego artyste. zagral bardzo dobrze. film nie najgorszy. troche ciagnacy ale ogolnie calkiem ciekawy i malo przewidywalny.

MAJANDRA

Muszę przyznać film ten rzeczywiście jest miejscami przynudnawy :), ale ogółem mówiąc interesujący. Także muszę potwierdzić to, że Charlie Hunnam ma ogromne możliwości aktorskie. Uważam również, że jest to najprzystojniejszy faCet jakiego widziałam :P. Musisz zobaczyć film 'Green Street Hooligans', odgrywa tam świetną role. Jak będziesz miała jakieś ciekawe zdjęcia to prześlij pod adres: kation007_@tenbit.pl Pozdrawiam

frank_3

Zgadzam się , jest świetny i zabójczo przystojny ,ale nie bardziej od Ryana Goslinga =] "Green Street Hooligans"-wspanialy film!Pierwszy raz w nim zobaczylam Charliego ,zatem mam dużo zaległości ,bo muszę poznać wszystkie jego filmy!

Marli_2

Ja widzialam wszystkie filmy Charliego oprocz :Wzgorza Nadziei"za najlepszy uwazam Green Street Hooligans,zagral tam swietna role no i oczywiscie jest zabojczo przystojny.Pozdrawiam:-)))

MAJANDRA

Dziewczyny zgadzam się ma talent i do tego jest przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones