Charlize Theron

8,3
67 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Co tu duzo pisac, obecnie jest to najlepsza aktorka w branzy, na koncie genialne role, uroda takze wysmienita :)

funkadelic

Jest to bez wątpienia najpiękniejsza i najlepsza aktorka. Nawet w słabszych filmach jej rola podnosi notę. Nie wiem, czemu wielu ludzi ją "hejtuje", nie widziałem jeszcze słabej kreacji Charlize!

rekin16

hejtuja z braku wiedzy, lub glupiej zasady,k ze piekna kobieta moze byuc az tak utalentowana.
W tym przedziale wiekowym jest jeszcze inna rownie piekna i utalentowan i rowniez ja dzieciarnia hejtuje - Amy Adams, swietna aktorka.

funkadelic

niestety typowe dla ciebie pajacu jest to że oceniasz kobiety głównie według urody.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

pysk to masz ty, bo jedyne co potrafisz to nim szczekać hau hau hau...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

"hau, hau, hau"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
the_men_from_okinawa

A trzeba się od razu wyzywać od pajaca? Ładnie tak? To tylko forum filmowe, więcej luzu!

nataszowa

do funkadelic określenie "pajac" pasuje jak ulał, a ja nie mam zamiaru ukrywać tego co o nim myślę.

co do wyzwisk możesz się zapoznać z tym:

http://www.filmweb.pl/person/Anna+Wendzikowska-80759/discussion/Kobieta+pi%C4%99 kna+i+b.+zdolna-2376382

i zdecydować kto jest bardziej skory do używania epitetów na dzień dobry. ja czy ten pajac.

the_men_from_okinawa

Spoko, rozumiem, szkoda tylko że tak często ludzie tutaj nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy, też się z tym spotkałam

rekin16

Ja też nie widziałam. A hejtują ją? Na serio?

funkadelic

Trudno się z tą opinią nie zgodzić

nataszowa

Też popieram!

funkadelic

zgadza sie duzo trudniej jest mi znaleść dobra aktorke niz aktora i na dzien dzisiejszy tylko ona mi przypadła 10 za to ze nie ma konkurencji

funkadelic

Popieram! rewelacyjna jest1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones