Charlize Theron

8,3
67 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Coż... chyba nie będę oryginalny, gdyż jestem kolejną osobą, będącą pod wielkim wrażniem urody i aktorstwa Charlize. Skompletowałem sobie nawet wszyściutkie filmy z jej filmografii, i przyznaję że jestem jej wielkim fanem :)
To co mi się w niej bardzo podoba, to to, że cały czas stara się (z powodzeniem!) odbiegać od stereotypu pięknej i głupiej blondynki, co to tylko ma pięknie prezentować się przed kamerą i eksponować swoje wdzięki, i nic poza tym. Sama mówiła w jakimś wywiadzie, że cała jej kariera sprowadza się do ciągłego udowadniania że potrafi grać, a mimo tego ciągle, ze względu na owe stereotypy, nie jest traktowana do końca poważnie. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest znakomitą i pełną ambicji aktorką, i nie raz już to udowodniła.
No i jest także olśniewająco piękna! Pełna wdzięku i klasy. I co najważniejsze nie potrzebuje wcale kilogramów makijażu na twarzy, operacji plastycznych czy wyeksponowanego dużego dekoltu - w przeciwieństwie do większości dzisiejszych hollywoodzkich ciągle wypindrzonych "piękności" i innych seksbomb. Charlize jest naturalnie piękna!! Nawet z umorusaną od węgla buzią i w roboczym drelichu ciągle wygląda ślicznie - patrz North Country ;))
Jedyne, co złego mogę powiedzieć, to to, że niestety nie do końca jestem jakimś specjalnym fanem filmów, w których grała ChT. Oczywiście jest kilka naprawdę dobrych filmów, jak np. Monster, Wbrew regułom, North Contry, Życie i śmierć Petera Sellersa czy Klątwa Skorpiona. Ale niestety jest też dużo takich, na które bym w zyciu nie spojżał gdyby nie obecność Charlize. Na szczęście tak jak już pisałem ChT jest aktorką z wilkimi ambicjami; sama mówiła, że ma nadzieje nie grać do kończa życia w filmach typu Uwikłany, Miłosna ruletka czy Włoska robota. Chociaż jak widomo Włoskiej roboty ma być kontynuacja... Na szczęscie coraz śmielej poczynia sobie w roli producenta, przez co ma większy wpływ na kierunek swojej kariery. W końcu Monstera - swój największy sukces - sama wyprodukowała i wybrała scenariusz. Myślę dlatego, że jeszcze nie raz zobaczymy Charlize w kolejnej wspaniałem roli i będziemy świadkami niejednego jej artystycznego sukcesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones