Charlize Theron

8,3
67 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Ostatnio w prasie i internecie pojawiają się plotki o ich rozstaniu, a zaraz po nich że to kłamstwo, a potem znów o rozstaniu i tak w kółko. Charlize jest jedną z moich ulubionych aktorek, ma bardzo duży talent aktorski i gra w ambitnych filmach. Chciałabym wiedzieć, czy ona jest z Townsendem czy nie, bo bardzo do siebie pasują ;)

flexia

Otóż moja droga, ja podobnie jak i Ty bardzo lubię panią Theron i również jak i Ty dowiedziałam się że się rozstali a potem odnalazłam wiadomość w internecie że prasa odnalazła ich na meczu koszykarskim gdzie się obejmowali i całowali. Stwiedzam więc, że są razem i byli. Świetna z nich para, a prasa tworzy własne historie w poszukiwaniu taniej sensacji. Z resztą nie wyglądali na tym meczu jakby się mieli pozabijać, wręcz przeciwnie wyglądali na bardzo szczęśliwych. pozdro :)

Joern

no to się bardzo cieszę ;-). Wyglądają razem wspaniale i z tego co słyszałam i czytałam w wywiadach są razem bardzo szczęśliwi, dlatego się zdziwiłam tak nagłą wieścią o rozstaniu :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones