Charlotte Riley

Charlotte Frances Riley

7,3
4 225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Riley

BIOGRAFIA

użytkownik usunięty

Oto jej biografia: Urodzila sie 29 grudnia 1981 roku w Grindon, County Durham, Thorpe Thewles (Anglia). Jej rodzice to Michael i Margaret Riley.
Charlotte razem ze swoim starszym bratem Simonem dorastala w Durham. Od wieku 9 do 18 lat uczeszczala do prywatnej szkoly Teeside High School. Od roku 2000 do 2003 studiowala w Duham University, wystepujac z Durham Revue w wielu sztukach i musicalach. Ukonczyla studia z dyplomem English and Linguistics. Po ukonczeniu
studiów wziela 2 lata przerwy, podczas których nauczala dramatu dzieci niepelnosprawne. Od roku 2005 do 2007 uczyla sie w London Academy of Music and Dramatic Art. Zaledwie po 6 miesiacach po ukonczeniu szkoly zostala wybranado roli Cathy Earnshaw w Wichrowe Wzgórza (Wuthering Heights) gdzie poznala swojego przyszlego narzeczonego Tom Hardy. Obecnie para mieszka w Londynie.
Najblizsze plany: Slub z Tomem oraz praca nad filmem ''All you need is kill'' gdzie ma wystapic obok Tom Cruise i Emily Blunt.

eh...może sie Hardy jeszcze rozmysli:p

klaudia2251

Oby nie, bardzo ładnie razem wyglądają :)

kropkaaa

To fakt ale nie wiesz jak ja bym się z nim prezentowała:p Ale tak na serio to fajna z nich para..Charlotte jest urocza.

klaudia2251

No jest, szkoda, że nie robi kariery, bo to moja ulubiona Cathy z Wichrowych Wzgórz :)

użytkownik usunięty
kropkaaa

bardzo mi sie spodobala jako Cathy ...jedynie jej wersja tej postaci ma ''charakterek'' :)

No dokładnie, Binoche mi w ogóle nie pasowała. I Tom to mój ulubiony Heathcliff ;)

użytkownik usunięty
kropkaaa

Obydwoje sa swietni i widac bylo pomiedzy nimi chemie.

Była chyba jedyną filmową Katy, która miala w sobie cokolwiek z książkowego pierwowzoru, a nie była na wpół rozpuszczoną landrynką :P

użytkownik usunięty
klaudia2251

moze tam do niego wpadne i sie rozmysli :D a serio fajnie razem wygladaja prywatnie i na planie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones