Chris Colfer

Christopher Paul Colfer

8,2
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Colfer

Tak, tak też Go uwielbiam.;)
Wiecie co? Uważam, że jako Kurt bardzo się wyrobił. W 1 sezonie wyglądał na takiego bardzo przestraszonego itd., a w 2 sezonie, szczególnie pod koniec stał się niesamowity!!!
( bo pewnie poznał Blaina:P) Uwielbiam Go z włosami do góry :) i tak prawdę mówiąc ma bardzo ciekawą urodę.

Brastina

Zgadzam się jest taki...inny. W dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście. Taką ma przyjemną buźkę xdd
Nie rozumiem jak niektóre dziewczyny krzyczą na widok ...raczej piszczą na widok Cory'ego. Jak dla mnie trochę taki ciotowaty ale to tylko moja opinia ;D

gabriela500

Racja! Ma bardzo tępy wyraz twarzy ;) i nie ma w nim nic takiego, co mogłoby przykuć uwagę (chyba, że wzrost :D) Osobiście bardzo się cieszę, że coraz więcej scen jest z Kurtem i Blainem. Miło się ich ogląda. Postać Finna jakoś do mnie nie przemawia.

Brastina

Do mnie tak samo powiem tak : finn mi nie przszkadza ale serial nic na nim nie zyskuje i też by dużo na nim nie stracił " jak dla mnie bo on dużo nie wnosi.

gabriela500

kocham was.. nie jestem jedyna która nie krzyczy na widok Finn,jak dla mnie to Płetwa który wygląda jak drwal i Klaine forever

luna15

" I Klaine Forever" najważniejsza część wypowiedzi xdd

luna15

i ja też KLAINE FOREVER

raven46

^ THIS!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones