Chris Hemsworth

8,3
81 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

dobry wybór, jest wysoki, niebieskie oczy, blond włosy, pasuje na skandynawa

deamon82

pasuje, ale z tego co widziałem to musi zbudować ok 20 kilo mięśni. thor to jedna z najpotężniejszych postaci marvela.

Meloniks

obejrzyj z nim a perfect getaway
zobacz jak tam wygląda
pasuje na thora

użytkownik usunięty
deamon82

na tym zdjeciu wyglada jak pizdus

tiaa... wydaje mi się, że Alexander Skarsgård byłby znacznie lepszym wyborem, ale to moje zdanie.

Lapka_2

idealnie pasuje do tej roli widać, że był na siłce i wygląda jak by go ktoś żywcem wyrwał z komiksu.

dYDelf

Zgadzam się z dYDelf.
W ostatnim reportażu z planu Thora Chris i Natalie Portman śmiali się z tego, że jest od niej teraz o dwa razy większy ;) hehe
Przypakował i to widać. Od kiedy usłyszałam, że zagra tą rolę był dla mnie wymarzonym Thorem :)

Lapka_2

Alexander Skarsgård mi by raczej na carnage ze spider-mana pasował lub morbiusa a nie na thora

czuczulka

Dokładnie. Lubię Skarsgarda jako aktora, ale no Thora to on pasuje jak Dany De Vito na Conana. Jest za chudy i z twarzy jakoś nie pasuje pomimo, że jest skandynawem. Thor jest masywny i szczenę też ma masywną. A Alexander jest dużo za szczupły.

Lapka_2

Popieram.

Lapka_2

Alexander jest cudowny, ale jednak zbyt delikatny, tak myślę, jak na Thora. :D

deamon82

idealnym kandydatem do roli Thora byłby Dolph Lundgren ale niestety jest już trochę za stary

Moandor

Moim zdaniem Hemsworth idealnie pasuje do tej roli. Wygląda jak prawdziwy Skandynaw z tą blond brodą. Rzeczywiście do tej roli sporo przybrał masy mięśniowej zresztą to widać jak paraduje bez koszulki po jakimś pokoju w trailerze. Akurat ten wybór nie budzi u mnie żadnych zastrzeżeń, gorzej z Heimdallem.

onikage

Zgadzam się, rewelacyjnie pasuje - niebieskie oczy, blondyn, zbudował świetną sylwetkę, ma "boski" uśmiech i niski, donośny, męski głos. Jeśli chodzi o Heimdalla to śmieszy mnie czarnoskóry skandynaw na Tęczowym Moście. Sama nie wiem dlaczego.

Moandor

Lundgren to mógłby zagrać Omegę Red.

deamon82

pasuję do roli Thora

Anda00

Tak, zgadzam się. Bardzo pasuje do tego filmu, do kultury germańskiej. Może powinien zagrać w "Bitwie o Tron".

deamon82

Fajnie, że znowu wcieli się w rolę Thora w Avengers a potem jeszcze w Thor 2.

deamon82

No, ale w mitologii Tor był rudy, niestety Stanley Jewish guy from europe that knows not much about Thor Lee zmienił go na blondaska w komiksach, tak że jak na niego patrze, to nie wiem czy to jeszcze bóg piorunów czy taka mniej gejowska wersja He Mana...
Ale tak, pasuje do Tora

Jacob Voorhees

Kogo obchodzi mitologia, ludzie ciągle jadą po tym filmie, bo inaczej było w mitologii.
To jest adaptacja marvelowego komiksu, a nie mitologii nordyckiej.

deamon82

Ale komiks powtał na podstawie mitologii

Jacob Voorhees

Ale nie jest jej odzwierciedleniem, komiks ma własne wątki, zapożyczono postacie, które zmieniono.

deamon82

Nie, nie ma, a może ma nie wiem, ten post jak i dwa moje poprzednie nie mają sensu, nie miałem się czego pzyczepić, więc chyciłem się tego

deamon82

Jak on jest blondynem to ja jestem murzynem...

lobo_9

No to pewnie jesteś, mama nic nie mówiła?
Idź do fryzjerki i niech pokaże tobie kosmyk włosów ,,ciemny blond", bo w twoim mniemaniu blondyn to pewnie tylko albinos.

deamon82

Fryzjerzy należą do najgłupszej części społeczeństwa, ale to moja osobista opinia, wracając do tematu wiem, że cię rozczaruję jako człowieka wychowanego w dzisiejszych czasach globalizacji i propagandy ale kolor blond jest jeden, wy go nazywacie jasnym blondem. "Ciemny blond" to już właściwiej ale nie blond, poza tym Chris nie jest nawet ciemnym blondynem tylko szatynem jak już.

lobo_9

Chris szatynem, nie rozśmieszaj ludzi. To nie idź do fryzjera tylko spytaj pierwszej lepszej kobiety.

deamon82

Nie muszę się pytać bo wiem ! a już na pewno nie będe się pytać kobiet które przez całe życie nic innego nie robią jak tylko zmieniają kolory bo wstydzą się swojego naturalnego, to zbyt infantylne żeby postrzegać je jako dojrzałe autorytety w tej sprawie, poza tym od tego nie rozróżniają już pewnie co czarne a co białe... A Chris to szatyn...

lobo_9

Chris jest blondynem, a ty jesteś murzynem.

deamon82

Haha niech ci bedzie.

deamon82

Jest idealny do tej roli, wielki, groźny, ale ma taki miły, fajny uśmiech.. nie mogę się doczekać Avengers!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones