Chris Hemsworth

8,3
83 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Hemsworth jest jedynym gościem na tej ziemi, który wygląda lepiej, kiedy ma długie włosy.

cjmg

Jedynym to może niekoniecznie, ale to fakt, że długich włosach Chris jak dla mnie wygrywa wszystkie rankingi <3

bright_sky

Dokładnie nie jedynym, ale najprzystojniejszym, bije wszystkich na głowę :D

cjmg

Masz rację z tym wyglądem, ale szkoda, że tylko to potrafi sobą zaprezentować.
Zero talentu aktorskiego, drewno totalne...charyzmy aktorskiej za grosz, ciągle ta sama mina, ale w dzisiejszych czasach wystarczy dobrze wyglądać żeby być popularnym.

marza4366

A tu się z tobą nie zgodzę, według mnie to świetny aktor i jak dla mnie charyzmę ma, może czasem wydaje się tak jakiś skołowany, ale to normalne. Po za tym jeśli chodzi o aktorstwo, według mnie świetnie sobie radzi w filmach "Thor", "Wyścig" "Królewna śnieżka i łowca" w tym ostatnim to wypadł jak dla lepiej niż inni aktorzy, a może porównałam go do Kristen Stewart :/ Podsumowując kompletnie się z tobą nie zgadzam, jak dla mnie Chris wymiata, i nie chodzi o sam wygląd.

cjmg

Jeszcze Viggo Mortensen jako Aragorn wygląda lepiej w długich włosach i brodzie:P no a Hemsworth to wiadomo:P

olcha262

Długie włosy u faceta są OHYDNE. Nie uwzględniam wyjątków:) To chyba uczulenie jakieś u mnie:)

użytkownik usunięty
allusia

:/ przesadzasz...

Nie twierdze, że nie:) Ale ponoć o gustach się nie dyskutuje i każdy ma prawo do swojego zdania, no i tak jak znaczyłam istnieją wyjątki od reguły. Tak, wiem, baby... ;) Pozdrawiam

allusia

Dla Ciebie ohydne, a ja lubię długie włosy u chłopaków wręcz baardzo. Tacy zawsze przyciągali moją uwagę. To też swojego rodzaju uczulenie :) Pozdrawiam

Marysia1407

Faceci w długich włosach są strasznie pociągający i jak dla mnie większość aktorów lepiej wygląda w dłuższych ;)

użytkownik usunięty
cjmg

Z tego co pamiętam, kobiety zawsze zachwycały się nad Bradem Pittem, tak z okresu Wywiadu z wampirem i Wichrów namiętności, kiedy prywatnie chodził z długimi blond włosami związanymi w kuca ;)

Jeśli o mnie chodzi to Brad Pitt nie pociąga wcale!

cjmg

Nie dość, że ślepa to....

cjmg

Nie jedynym. Ja wymieniłabym jeszcze np. Taylora Kitsch'a ("John Carter").

Marysia1407

Nigdy nie lubiłam facetów w dłuższych lub długich włosach. Pierwszy wyjątek od reguły do Legolas i Aragorn z Władcy Pierscieni. Potem Vincent z Pięknej i Bestii. Jednak Thor bije ich na głowę! Nie wiem czemu ale okropnie mi się podoba Chris własnie w dlugich włosach.

Aaaa i koniecznie z zarostem :) Ogolony mi się nie podoba.

Melatonina

Taaaak, z zarostem i w dłuższych włosach...Ideał :3

cjmg

Nie jedynym- moj maz tez nalezy do tego grona :)

karolajna83

Dokładnie tak jej powiedz, dziewczynce zakompleksionej. Jedziesz z nią Karolajna. Ładuj w czerep tego pustaka. Karolajna idź na całość, nie wahaj się, uwolnij gniew!!!!!

straightlines

straightlines- nie podburzaj mne takmocno bo jeszcze wyjde z siebie!

karolajna83

Jak wujdziesz z siebie to stań na przeciw siebie i zobacz co tam się dzieje:D Uwolnij gniew!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

straightlines

Jak stane naprzeciw siebie to sie zapatrze bom piekna niczym ksiezniczka :P i wtedy nici z gniewu.

karolajna83

Księżniczki nie są piękne. To zwykłe egoistki o spapranym charakterze...więc nie wiem w czym miałavyś sie zapatrzyć :)

cjmg

To mało facetów znasz....

użytkownik usunięty
cjmg

Myślę że nie jedynym :) ale z pewnością jest mu lepiej w dłuższych niż w krótszych :)

użytkownik usunięty
cjmg

Nie, no co ty, nie jedynym, ale zgadzam się w długich włosach jest meeeeeeeeega przystojny!! :D

cjmg

Moim zdaniem każdy facet z dłuższymi włosami i zarostem będzie wyglądał o niebo lepiej niż bez, nie spotkałam jeszcze wyjątku ;) Ale Chris bije wszystkich o głowę :D

cjmg

A ja wole Chrisa w krótszych włosach ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones