Chris Hemsworth

8,3
83 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Patrząc na filmografię nie mogę uwierzyć, że został "odkryty" zaledwie kilka lat temu - ten mężczyzna ma WIELKI potencjał.! Nie chce mi się wierzyć, że wcześniej nikt go nie zauważył - bądź, co bądź możliwe, że sam Chris nie chciał zgłosić się na castingi (nie czytałam, jak wkręcił się w zawód 'aktor', jednakże wcześniej w serialach grał) oraz trzeba przyznać, że głos ma niebiański.

+ Mimo, że nie przepadam za kamienną twarzą Kristen Steward to muszę przyznać, iż "Królewnę Śnieżkę i Łowcę" obejrzałam z przyjemnością. Nie mogę doczekać się kolejnych dzieł z udziałem Chrisa.
A jaka jest Wasza opinia na jego temat.? :D

użytkownik usunięty
brith

Babkom sie kolo podoba ja go czaje z roli Thora ktory byl fajnym filmem i z tej samej roli w Avengers ktory jest brawurowa plejada superbohaterow, sympatyczny koles ogladalem go tez w domu glebi lasu w ktorym zagral typowa role dla tego typu filmu mimo tego, twarz zapamietalem spoko jest ogladne jeszce Krolewna Sniezka i Lowca, potencjal ma

.

użytkownik usunięty
brith

Dla fanek "Nie z tego świata" rzeczywiście ten Pan może wydawać się utalentowany. W końcu jest przystojny i dobrze zbudowany oraz ma przyjemny głos. Pozdrawiam serdecznie.

Jednakże powinnam dodać, iż znam wiele osób nie oglądających SPN - ten Pan również im się podoba. I nie oceniam go tylko ze względu na "jest przystojny i dobrze zbudowany oraz ma przyjemny głos", ale również za talent aktorski, bo ciężko o zdolnych, młodych aktorów. Od każdego, nowego aktora wymaga się czegoś świeższego i 'swojego'. Coraz trudniej TO znaleźć.

A tak swoją drogą - SPN jest bardzo fajnym serialem, aktorzy nie tylko są dobrze zbudowani, ale i umieją grać, jak i fabuła nie jest tandetna. Nie oglądam nic poważniejszego, jeśli chodzi o seriale (jeszcze nie). Póki co jestem tylko nastolatką. Choć muszę przyznać, że "Grę o Tron" chciałam przeczytać... Warte swojego rozgłosu.?

Również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
brith

Tak, proszę Pani. Ateista zabijający demony, wampiry i przebywający na wakacjach w piekle, grany przez Pana, który z aktorstwem nie ma nic wspólnego, to rzeczywiście wykwintna fabuła, o obsadzie już nie mówiąc. Pozdrawiam serdecznie.

Nie bardzo rozumiem po co wciskasz tu Supernatural ( bardzo fajny serial ..oglądałem jeszcze zanim był cool i fanki zaczeły wzdychać do głównych aktorów). Czemu według Ciebie "Ateista zabijający demony, wampiry i przebywający na wakacjach w piekle" jest gorszy od bękarta patrolującego zarąbiście wysoki mur gdzieś na północy pokrytej wiecznym śniegiem gdzie lodowe zombie sieją spustoszenie i postanowiły zaatakować słoneczne południe (mają ochote zawładnąć swiatem czy spędzić wakacje na plaży słonecznej...?)

użytkownik usunięty
koza_2

Nie bierze dziw, iż Szanowny Pan został wielbicielem owego serialu jeszcze przed erą popularności tegoż. Jest to produkcja na Pańskim poziomie. Pozdrawiam serdecznie.

czyli wyższym od karykatury "gentelmena" którego z siebie robisz panie z wyższych sfer..

tak jak myślałem zero konkretów 100% trollenia... finito.

użytkownik usunięty
koza_2

Zgadzam się z Panem, z pewnością stoi Pan na jednym z wyższych poziomów groteski, popularyzując na tymże portalu FilmWebowiczom tytuły takie jak "Supernatural". Pozdrawiam serdecznie.

.

nie napisałam, że "jest wykwintna", tylko "nie jest tandetna", a to różnica .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones