Chris Hemsworth

8,3
83 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Normalnie ciacho ciasteczko ciasteczkowski. chrupałabym jak wiewiórka orzechy ^^ kto się ze mną bawi co byście robiły z Chrisem ;)

rei_hino17

Och......lepiej nie mówić XD Tu są dzieci >_> Chyba >_>

rei_hino17

O ile aktorów oceniam na podstawie ich umiejętności, oglądam z nimi "ambitne" filmy i w ogóle i w szczególe, to tutaj czuję się jak jakaś głupia szesnastka. OMG! Zdecydowanie mój ideał! A reszta to ..... +18

lisek18

Ooouuu uuhuhuh zgadzam sie w 100 % ! facet bóg. dosłownie, gra boga i jeessssst bogiem :D
pogrzeszyło by się z nim :D

użytkownik usunięty
rei_hino17

Chrupać nie wolno, może boleć;p Zresztą po co pytasz, przecież wiesz...:D

mmm ^^ grzeszyła bym oj grzeszyła z nim

użytkownik usunięty
rei_hino17

Ja też...ale ciiiiii;p

Panie Boże ja wiem że nigdy nie będę kimś wielkim nie wynajdę lekarstwa na raka ani inną rzecz nie stworze niestworzonego ale błagam jeśli dasz mi jedną noc z Chrisem już nigdy więcej o nic cię nie poproszę. AMEN

użytkownik usunięty
rei_hino17

Ale kobietą jesteś? Bo on raczej jest hetero;p

Dżizas krajz of korse ajm łoman XD oczywiście jam jest nadobna dziewoja

użytkownik usunięty
rei_hino17

Przepraszam;) powiem Ci w tajemnicy, że tu dużo g e j ó w na portalu...

no zdarza się ^^ ja jednak jestem kobietką ale za to jak gej uwielbiam chłopców zwłaszcza takie ciacha ^^

rei_hino17

Boski, boski, przeboski

Ja bym sie ani troszkę zadnemu homoseksualiście nie zdziwila ze by go chcial na nocke :D

Skąd wiesz?

rei_hino17

"chrupałabym jak wiewiórka orzechy" Ahhahahahahahahaha :D śmieszna niunia z Ciebie...:) dobry tekst ! heh
Ps. Nie żebym ja chciał go chrupać! Tffuuuu... na samą myśl! Chodziło tylko o dobry tekst :)

davidstar

fenk ju wery mucz ^^ bardzo miły komplement, Zawsze staram się być zabawna ;)

rei_hino17

tylko nie zawsze ci to wychodzi głupi gimbusie ;]]
pff brak słów żenada ;]

Unstoppable_prO

ooo wypraszam sobie gimbusem możesz być ty ja mam już 20 na karku więc do gimbusiarni już dawno nie należę, zresztą nie przypominam sobie bym cię obrażała ,więc spadaj dzieciaku do swojej piaskownicy.

rei_hino17

gimbusiarnia to nie wiek, tylko stan umysłu.

karolajn666

Mój stan umysłu ma się dobrze dziękuję :P

rei_hino17

każdy gimbus tak twierdzi

karolajn666

O sobie mówisz :P

rei_hino17

hahaha co tu się dzieje, pozdrawiam Cię koleżanko serdecznie!

ag121

A dziękuję ;)

rei_hino17

Oh, ludzie, jest czadowy. A Ty przezabawnaxD A jak miałabym dostać od bozi jedną noc z jakimś gościem to chyba bym się na niego połasiła:D

lijn

:3

rei_hino17

Trafiłem w ten rejon Internetu w którym nie powinno mnie być.

Calcs

No to zmykaj stąd ;)

Calcs

Rzekłeś Bracie. Ale co się stało to się nie odstanie.

rei_hino17

PLYTKA KOBIETA W TAKIM RAZIE Z CIEBIE

Napier

Jeśli to że podobają mi się przystojniaki sprawia że jestem płytka to powiem że chyba każda kobieta taka jest :P

rei_hino17

Aha czyli kazda kobieta leci na napakowanych tarzanów?

Napier

no sorry ale nie podobają mi się geje w rurkach :P może nie każda. Ale ja lubię sobie popatrzeć na dorodnego samca XD no i każda pani mając do wyboru napakowanego tarzana lub lalusiowatego gogusia chyba wiemy na kogo padnie wybór. Na prawde nie mam nic do normalnych chłopaków i takich lubię rzeczywiście najbardziej ale naprawdę popatrzeć i pozachwycać się ładną buzią to nie grzech

rei_hino17

A jak by powiedzial, "Zjedz moją kupe, to dam ci potrzymac moja pale 200 cm" zgodzila bys sie ?

Napier

Oczywiście że nie co to za głupie pytanie

rei_hino17

<3<3 <3 ARCYPIĘKNY w THOR <3 <3 <3

rei_hino17

zagadka rozwiązana. Zastanawiało mnie, dlaczego tak sztywnego aktora osadzają w głównej roli. Odpowiedź już znam :)

rei_hino17

Nie patrzyłabym, bo szpetny ;]

BrainCrash

ooo piękny :3 piękny :3 i zdania nie zmienię koniec kropka i przytup :P

rei_hino17

Ja pozwoliłabym mu zbierać moje truskawki <333333. Mógłby też pootwierać mi słoiki, które stoją w piwnicy.

JustFurious

ja bym mu pozwoliła na wszystko :P

rei_hino17

http://www.pudelek.pl/artykul/53010/hemsworth_ma_najlepsze_cialo_w_show_biznesie /

rei_hino17

Gejem nie jestem, ale przyznam, że jest przystojny :)

rei_hino17

Tylko dlatego że ja nie pracuje w Hollywood.

LordNeo

hahah, zawsze najbardziej śmieszą takie pseudo narcystyczne żarty, dobre :P

rei_hino17

Mega seksowny. :>

rei_hino17

Ja bym z nim pogadał jak facet z facetem xD hahaha po co ja tu jesten

The_Fallen

hahaha ja tak samo nie wiem, po co to czytam^^ Pierwszy tekst fajny i jakoś się wkręciło... Mówicie o wyglądzie, ale on ma głos strasznie miły do słuchania. Tylko nie wiem, czy nie taki sztuczny na potrzeby filmów, tak jak ma Sam Worthington xD
Pozdrawiam all!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones