Powiem to (a raczej napisze) krótko: w Veronice Mars gra kompletne beztalencie, reprezentanta chłopców emo. Do niego jako do aktora nic nie mam ale jak go mogli wstawić na taka role chłopca który nie umie walczyć w obronie panny. Jejku jak zobaczyłem w TV w "Veronice Mars" jak na stołówce kolesie sie z niej zbijali to...
więcej