Chris PennI

Christopher Shannon Penn

7,5
4 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Penn

Travis Brickley. Kto pamięta? Jego pojedynek na rozbijanie cegieł z Sae Jin-kwonem i kowbojski kapelusz?

Dość już o tej śmierci. To w końcu aktor, więc powinno się pisać o jego rolach! Wpisywać się fani 'Najlepszych z najlepszych' i reszta :)

michal.2907

moj ulubiony film z dziecinstwa w scieklych psach jeszcze dobrze zagral

michal.2907

Travis bardzo dobra postać, Najlepsi z najlepszych kultowy film bez wątpienia, w pamięć zapada hasło: "obowiązuje tylko jedna zasada .." szkoda że kiepsko skończył w drugiej części jak i w życiu ..

michal.2907

Dzisiaj o 21.30 na TV6. Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz. Po... iluś tam latach:)

michal.2907

W temacie sztuk walki, ten film (1 i 2 część) zawsze będzie należał do moich ulubionych. To już jakieś 20 lat (ponad chyba nawet) jak oglądałam go po raz pierwszy, obie części widziałam niezliczoną ilość razy i jeśli przypadkiem trafiam w tv, zawsze zatrzymuję się z sentymentem. Travis był świetny, bardzo lubiłam tą postać.

michal.2907

Travis spoko byl koles ale Sae Jin Kwon walczyl z Alexem Grady...taki szczegol ;)

koolson

Masz of kors rację. Travis walczył z Tung Sung Moonem. Proszę wybaczyć wpadkę :)

michal.2907

Kowbojski kapelusz, mimika twarzy no i cięta riposta - takiego właśnie pamiętam go z Najlepszych.... Świetnie zagrana rola.

americana

No i oczywiście charakter buntownika ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones