Chris RockI

Christopher Julius Rock III

7,0
8 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Rock

Nie wiem jakim jest aktorem, bo za bardzo go nie kojarzę z filmów, ale komikiem jest genialnym. Polecam YT - są wersje z napisami - miazga. Chciałbym mieć taki talent jak on - jest po po prostu geniuszem :D

mufan

Świeta prawda XDxDxD!!!

mufan

mam prawie wszystkie jego wystepy na dvd i widziłem je po kilka razy nie znam lepszego komika niż ten typ ;) no eddy murphy jedynie bo go odkrył ale jak słysze jakim on jest daremnym aktorem i jak to go nie lubią nóż mi sie w kapsie otwiera.....

użytkownik usunięty
Fredens25

chialbym go zobaczyc w melodramacie. Albo horrorze.

Aktorem jest kiepskim, w ostatnim sezonie Fargo dostał dużą "poważną" rolę i niestety nie dał rady, dość mocno odstawał nawet od trzecioplanowych postaci.

adamcpdst

A ja uważam wręcz przeciwnie :) To Chris ciągnie cały serial.

keirametz

Kwestia gustu. Postać ciekawa, ale jak dla mnie w scenie, gdzie miał zagrać twardziela wypadał nieprzekonująco, gdy płakał też nie. Nie wiem, mnie nie przekonał. Na szczęście nie zepsuła ta rola odbioru całego sezonu, który oceniam jako solidny. :)

Fredens25

Edddie Murphy jest lepszym komikiem niż aktorem a Chris rock jest lepszym pozerem i krzyczą cym czarnuchem niż wszystkim innym.no... Jest dobrym scenarzysta - ten auto biograficzny serial komediowy dobra robota.reszta to tani warsztat i tyle.

Ronwrat

Jak chcecie dobry standup obejrzeć to wpiszcie sobie George Carlin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones