Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Za role Mechanika powinien dostać OSCARA! do filmu tak schudł a niektórzy niemogą dla siebie

Fisher_7

yhym...

nawet nietylko schudł, ale także świetnie zagrał... ;)

Fisher_7

Ja pierwszy raz widziałem go w "Mechaniku" i słyszałem o tym że porządnie schudł do tej roli. Później na necie sobie zobaczyłem jego foty gdy ma normalną wagę i byłem w szoku. Za samo poświęcenie dla roli gigantyczny respekt.

michal_mm1

Tutaj możecie sobie zobaczyć różnicę http://oldnick.coraider.com/uploaded_images/christianbale-770999.jpg Nie mam pojęcia jak on to zrobił.

michal_mm1

Dokładnie jak on to zrobił? To chyba nawet niewykonalne.Nie moge w to uwierzyć! Między budową ciała w obu rolach jest GIGANTYCZNA różnica.Szok !

Fisher_7

zgadzam sie absolutnie.Bale zagrał fantastycznie i jeszcze tyle schudł do roli to oddaje jego duże zaangażowanie w to co robi.Oscarowa rola,nie ma bata!!!szacun

Grand_9

Dokładnie.. Jak za takie poświęcenie i rolę nie dostaje się oskara, to nie wiem za co się go dostaje.

pozdro

Kwic

no i podobnie z edwardem nortonem tyle ze w druga strone, na co dzień chudzinka a do american history x juz solidnie przypakowal

Sir_Psycho_Sexy_

No. Ja nie wiem jak on to zrobił ze wtedy taki mięśniak a teraz juz własnie "chudzinka". Zrzucić tłuszcz się da ale z mieśniami chyba ciężej jest. Matt Damon do "Szalonej Odwagi" tez nieźle schudł. Zdaje się że 20 kg.

michal_mm1

bo to są wybitni aktorzy z balem oglądałem juz większość filmów i nawet w konfrontacji z Crowem wypadł nieźle gdyby zamienili sie miejscami było by jeszcze lepiej na korzyść Bale ...dlatego bo pamiętam go z roli np.w American Psycho <--- nie wiem czy dobrze tytuł napisałem właśnie po tym można poznać aktora po tym jak sie zmienia do każdej roli a nie jest monotematyczny jak np.matt Leblanc ale oscara i tak nie dostanie :D
bo śa aktorzy doceniani i nie docenieni on niestety należy do tych drugich

Mati_cmg

No może kiedyś dostanie Oskara. Czemu nie? A Matt jako Joe - rewelacja. Czasami lepiej mieć na koncie jedna genialną rolę niż dziesiątki przeciętnych (nie mam na myśli Bale'a).

michal_mm1

lepiej mieć same bardzo dobre i nie dostać oscara za żadną czy jedną wybitą ale dostać to dopiero pytanie ....jak patrze na Christiana Bale to jednak wolał bym żeby w końcu ktoś go docenił chociaż wybitną role też miał(mechanik)a nie dostał ważne że ci co sie znają czyli my :) go dceniamy

Fisher_7

Akademia popełnia błędy to wie każdy o czym świadczy m.in. fakt, że Al Pacino dostał tylko jednego Oscara, a Gary Oldman nie dostał nawet nominacji... masz rację za rolę w Mechaniku powinien dostać Oscara. świetnie zagrał a jak na niego patrzyłam to aż mi ciarki po plecach przebiegały:)Pozdrawiam.

Pride

jeszcze sprawa jest inna, oskary musialyby byc rozdawane zdecydowanie czesciej bo chyba nie bylo takiego roku w ktorym moglbym wytypowac zwyciezce. Nie tylko sposrod nominacji ale z wlasnych odczuc.

Sir_Psycho_Sexy_

Bale jest moim ulubionym aktorem....a akademia sie bardzo czesto myli:/ niestety.
Bale w roli mechanika byl swietny i nie chodzi tu wcale o dietke ale o gre jest boski.... a tak poza tym to nie wiem czy on za bardzo nie przesadza bo przeciez do operacji świt jez chyba z 15kilo schudl....to niezdrowe!

Bella_Luna

może ma takie skłonności do chudnięcia jak większość do tycia <lol2>

Mati_cmg

Ta, tylko ,że on jadł jabłko i puszkę tuńczyka na dzień? lol. Już zapomniałem. W każdym bądź razie należał mu się ten oskar. Już nie za samo poświęcenie do roli, bo przecież równie genialnie zagrał.
Szkoda go trochę ,ale jeszcze ma czas ,żeby pokazać na co go stać. Mógłby być wyżej w top100, tak samo jak Penn.

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones