Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale


Absolutnie mój numer jeden wśród aktorów, ubóstwiam go...za wszystko...:)

Przygodę z Christianem zaczęłam od Equlibrium, kilka lat temu...kapitalna rola, zafascynował mnie... urzekł, zachwycił, totalnie zauroczył i...zakochałam się...
Potem był niesamowity American Psycho, doskonały Mechanik, rewelacyjny Batman, wyśmienity Prestiż, fenomenalne Imperium słońca...... i tak mogłabym wymieniać i wymieniać.... :) ahhh, każdy film z jego udziałem jest niezwykły!
Prawdziwy aktor, potrafiący tchnąc w postać to coś...zdolny wiele poświecić dla roli, pierwszorzędny, genialny, znakomity a przy tym szalenie przystojny i pociągający ...
jego uroda mnie onieśmiela, jest nadzwyczajna, prawdziwy mężczyzna z krwi i kości, a ten uśmiech....mmmm rozpływam się :) boski...idealny, doskonały....





LadyAnila

moja droga z ust mi to wyjęłaś :))))))))) też jestem wielka fanka Christiana, uwielbiam go, tak jak i Ty, za wszystko :)))))))))))))

LadyAnila

Też go uwielbiam i jeden z najprzystojniejszych aktorów moim zdaniem. Nie żaden Brad Pitt, nie Clooney, tylko właśnie Christian! Tak będzie wyglądał mój przyszły mąż, jeśli znajdę sobowtóra ;)

LadyAnila

jak pięknie Go opisałaś :-)

ja równiez jestem jego wielką fanką :-)
ile ja bym dala za takiego mezczyzne..........

LadyAnila

piękny opis ideau mężczyzny jakim jest Christian Bale....iją wprost go uwielbiam pod kazdym względem ;)

LadyAnila

no to jest nas więcej:)

LadyAnila

http://www.youtube.com/watch?v=qrvMTv_r8sA

enjoy ur perfect man.

dawid1420

Było mi szalenie miło posłuchać tego, jakże seksownego głosu ;) swoja drogą dziękuje za przypomnienie owego nagrania :D dawno nie miałam z nim do czynienia :P
oczywiście jako fanka Chrisriana znam to i absolutnie mi to nie przeszkadza :D powiem więcej....wprost uwielbiam tego słuchać! Jego głos jest jedyny w swoim rodzaju i każde nagranie to prawdziwa rozkosz dla uszu :D
Co do samej treści nagrania - temu kolesiowi się należało a Christian mu pięknie pojechał :)
tyle na ten temat :D

LadyAnila

kazdy sie kidys niezle wkur... na kogos a to ze on jest wielkim aktorem nie znaczy ze nie ma prawa sie wnerwic :) mnie tez to nie przeszkadza, a jak za to przepraszal to bylo dopiero urocze:) ja go tez kocham:PP za Wszystko. jak znajde kiedys sobowtora to za niego wyjde! ooo:d

dawid1420

Wolę remix http://www.youtube.com/watch?v=YTihsJQHt48

btw. to wcale nie ujmuje mu uroku i wdzięku ; ) I co najważniejsze nie umniejsza jego talentu aktorskiego : )

LadyAnila

Nieziemsko przystojny, szalenie pociągający, uroczy, charyzmatyczny, niezwykle utalemtowany, genialny aktor...mój ideał... pod każdym względem :):)

zgadzam się z tobą:) Christian jest wyjątkowy i magnetyzujący, jego oczy są boskie:)
Utalentowany aktor, z wielką przyjemnością oglądam filmy z jego udziałem
Nie mogę się doczekać ostatniej części Batmana !!!

LadyAnila

Podpisuję się pod tym nogami, rękoma i wszystkim, tak tak, Christian Bale, zwłaszcza ten młodszy, o boże mniaaaam

użytkownik usunięty
LadyAnila

dla mnie to psychol :)

LadyAnila

Aktor genialny, uwielbiam, ale podobno jest niezrównoważony i to całkowity psychol :C

natalia..

http://zyciegwiazd.onet.pl/1662070,1,mroczna_strona_batmana,artykul.html

boże mam nadzieje że to nie prawda

kamcia996

ja też :(

kamcia996

Oczywiście, że to nieprawda, asystent, zapewne zwolniony, w ramach zemsty powymyślał jakieś bzdury licząc, że jeszcze na tym zarobi!...
nie wierzę w ani jedno słowo pana Harrisona Cheunga.

LadyAnila

jaaasne

kamcia996

No sorry ale fani potrafią być nachalni,jesz obiad podchodzą do ciebie i ciągle czegoś chcą,każdy by miał dość,a że jest ambitny? dlatego jest teraz na szczycie ,aktorowi spoza Stanów jest ciężej osiągnąć sukces.Jest na pewno dobrym mężem i ojcem,jakoś skandali z nim nie widzę w sieci , więc podejrzewam,że te przypadki opisane przez tego pana są pojedyncze lub po prostu to zemsta byłego pracownika w celu zdobycia sławy i kasy.

CelineMarie

polecam artykuł w lipcowym Filmie

diabol44

przybliż proszę o czym jest bo raczej go nie kupię

CelineMarie

http://zapodaj.net/193f47f5a7106.jpg.html - myślę, że dobrze widać, w sumie nie ma wiele bo to tylko 1 strona i prawie połowa dotycząca Batmana, gdyż właśnie różne adaptacje tego komiksu były szerzej opisane - pózniej strona o Bale'u i 2 związane z Nolanem.

diabol44

Dzięki,nic nowego nie napisali ale dobrze ,że w ogóle napisali.

kamcia996

To prawda, nie od dziś wiadomo że Bale lubi sobie ostro porzucać mięchem. Już kilka lat temu była afera na temat Bale'a, że na planie klnie i często rzuca wyzwiskami.

Karton20

Aktor dobry, ale to zapatrzenie w jego wygląd wydaje sie strasznie puste.
I mówią że faceci za bardzo patrzą na wygląd :):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones