Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

bo podobno byl tam Christian wiec chcialam obejrzec ale przez godzine sie nie pojawil no to z nudow nie wytrzymalam i przelaczylam...... no to w koncu on tam gral czy nie???

white_chocolate

Grał. pojawia się ok. pół godziny przed końcem.
Też się zamulałam przy tym filmie, potem zwątpiłam, że on tam w ogóle gra, ale akurat w momencie, kiedy już miałam wyłączać - pojawił się! :P

narvanna666

ahaaa ;D spox .... ja juz tego nie doczekalam... :/

white_chocolate

I wcale Ci się nie dziwię... :/ ta pseudo "Pocahontas" mnie wyjątkowo dobijała :/

white_chocolate

Powiem to tak: skręcało mnie od czekania na Christiana. W sumie miał sporą rolę, ale w filmie zaczęło się coś dziać dopiero gdy on się pojawił... Można rzec, że film zaczął się rozkręcać... :/ niestety jak ktoś zauważył, dopiero na pół godziny przed końcem.

Polecam obejrzeć cały film "Podróż do Nowej Ziemi". Jak oglądniesz cały, to zrozumiesz, że wcale nie jest taki nudny, a nawet... niezły. Albo tak jak ja, powiesz, że to jeden z Twoich ulubionych obrazów ;) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Finding_Neverland

ja ogladalam caly i szczerze to nie moglam sie doczekac kiedy to sie skonczy... tym wieksze zdziwienie gdzy zobacztlam w gazecie ze ma 4 gwiazdki na 5... a dla przykladu imperium slonca 2 czyli ze "mozna obejrzec"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones