Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Fascynujące monologi, fascynujące-bezbarwne wizualia, fascynujące banały. To jest geniusz.

Zrobi jakiś ,,Interstellar", który zwiastunami niczego nie urywa i musi być w top 100 na szczycie bo to Nolan, nieważne, że to jego najgorszy film. Ach, ten obiektywizm fanuf XDDDDD

Jakby nakręcił rimejk ,,Empire" Warhoła to też byście dali 10/10? XDDDDDDDDD

Zwykle jestem poważny, ale ta sytuacja mnie rozbraja.

XDDDD Lol Beka

gortat

To mówisz,że fanowie wywindowali jego filmy w górę? To gdzie ta "obiektywna"widownia?

gortat

Oczywiście Nolan nie jest jakimś wirtuozem, który zmienił oblicze kina, jego domeną jest robienie takich popcornowych filmów w czym według mnie świetnie się odnajduje.

Ps. Interstellara nie widziałem

gortat

Oczywiście Nolan nie jest jakimś wirtuozem, który zmienił oblicze kina. Jego domeną jest robienie takich popcornowych filmów w czym według mnie świetnie się odnajduje.

Ps. Interstellara nie widziałem.

gortat

3 miejsce a facet żadnego wielkiego filmu nie zrobił. Za to blockbustery z pozorami głębi gdzie ludziom wydaje się, że czyni je to ambitnymi i godnymi rozmyślań. Ach, ten motłoch, jest wstanie dać wysoko jakiegoś fircyka byleby tylko nie nudzić się na arcydziełach autentycznych mistrzów. :)

gortat

Jest zdecydowanie najlepszy w tworzeniu świetnych emocjonalnych i spektakularnych widowisk z oryginalną fabułą i za to należą mu się gratulacje.

gortat

O czym ty mówisz? Ma nieprzeciętną wyobraźnię, pomysł na film to jest najważniejsze.

bellatrixx_2

Ma zaprawdę wielką wyobraźnię i w filmie o snach jedyne, co mógł z siebie wykrzesać to rolowanie miasta i nic poza tym. Było na czym oko zawiesić, pewnie. Ziew.

gortat

No widocznie nie każdy musi podzielać tą opinię.Basta.

gortat

to chyba najbardziej powtarzalny a jednocześnie najbardziej idiotyczny argument wygłaszany przez przeciwników Nolana.

ApolloCreed_

Skoro jego filmy zahaczają o sny i podróże kosmiczne to wypadałoby zadbać też o stronę wizualną. Takie eye candy przynajmniej trochę odwracałoby uwagę od słabej fabuły.

gortat

W filmie jest to jest uzasadnione fabularne. Sny nie mogą odbiegać od rzeczywistości a śniący nie mógł się zorientować, że ktoś coś z niego wykrada... ale jak widać niektóre ciołki tego jeszcze nie łapią i głoszą bzdury o rzekomym braku wyobraźni reżysera

PS. Lynch też nakręcił kiedyś film o snach i stać go było jedynie na kloszarda z niebieskim pudełkiem. Ten to dopiero musi nie mieć wyobraźni... nie?

ApolloCreed_

Nie tłumacz idiocie, jego argumenty się nie trzymają kupy, nie wie co pisze, a wszystko to jakiś wybębniony bełkot przygłupiego nastolatka. :)

ApolloCreed_

No ale co z tego skoro w trakcie filmy te zasady się zmieniają, skoro fazy snu miały na siebie oddziaływać to czemu hotel lewitował a już w śnieżnej scenerii tego nie było? Film był mocno średniawy i jakieś ładne widoczki mogłyby go trochę wywindować w górę.

bellatrixx_2

ten człowiek pod względem wizualnym nie istnieje

gortat

Dobrze teraz powiedz mamie żeby ci puściła transformersów

Quaho_Tesseract

Transformers to ten sam poziom co Incepcja więc sobie daruję. Polecam od siebie ,,Martwicę mózgu", spodoba się całej twojej rodzinie.

Quaho_Tesseract

Widzę, że stawiasz Kryształową Czaszkę wyżej od Poszukiwaczy. Bardzo kontrowersyjne, ale to twoja sprawa.

gortat

Czekaj, Czekaj czy moje oczy widzą tam w oddali Sztange & Cash ocenioną na 8. RoboCop oceniony na 9. hahahahahha nie no jebne. Poza tym tak kopiesz Nolana a jednak Mrocznych rycerzy oceniłeś na 8 z serduszkiem ooooo ironio :DDD .Polecam film "Sztuka Spadania" zapewne spodoba się twoim ojcom XDD

Quaho_Tesseract

Poziom planktonu...

użytkownik usunięty
Quaho_Tesseract

Bawimy się w krytykowanie cudzych ocen?
9/10 dla żałosnej bajki, jaką jest Avatar.
10/10 dla nędznego scenariuszowo Prestiżu, który jest pisany jedynie pod twisty i nie broni się niczym poza scenografią i rolami pierwszoplanowymi.
8/10 dla poczwarki, która powstała tylko po to, żeby zarobić na marce - Królestwo Kryształowej Czaszki.
Trzeba mieć tupet, żeby z takim podejściem do kina krytykować cudze gusta.

gortat

Design tego forum rozwalili kompletnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones