Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Nolana jako reżysera pokochałam po "Incepcji". Potem zorientowałam się ze on jest także reżyserem trylogii o Mrocznym Rycerzu, która również bardzo mi sie spodobała. A jednak nie przypuszczałam ze jego pozostałe filmy z poczatku kariery także są świetne. Narazie obejrzałam tylko "Memento". jest zawiły, skomlikowany i inteligentny. Przyznam się ze musze go obejrzec jeszcze jeden raz, żeby wszystko załapać. Ale własnie za to Nolana uwielbiam. Jest bezsprzecznie moim ulubionym reżyserem młodego pokolenia. I pomyśleć ze jest jeszcze dość młody (43lata) więc jakie filmy moze krecic za 15 lat?

majku4

Oh, jakie zwroty akcji w twojej wypowiedzi. Co będzie kręcić za 15 lat? To zależy od tego w czym gustować będzie pseudointeligencja i czy nadal będą fanbojami tego co chociaż w małym stopniu jest dobre.

Troublesome

Jeżeli nie lubisz jego filmów, to mnie to nie rusza, bo o gustach się nie dyskutuje. Mówisz że go nie lubisz, że pseudointeligencja... ple ple ple... Filmu i ich tematyka mogą się komuś nie spodobac, ale mi raczej chodziło o to że po prostu robi bardzo dobre, inteligente obrazy, które napewno nie są dla pseudointeligencji. "Prestiż" jest dobry i tak naprawdę cały film rozumiemy dopiero w ciągu ostatnich minut. "Memento" jest natomiast jak dla mnie mistrzostwem, bo ile reżyserów potrafi nakrecić film od końa, tak że dało się go zrozumieć? Myślę że tylko światowa czołówka.

majku4

Lubię filmy Nolana, ale te obrazy są co najwyżej dobre, bdb. Przed chwilą sama potwierdziłaś to co piszę(chociaż w połowie). Ale czy to powód do tak ostentacyjnego podniecania się produkcjami tego pana? Są tuziny lepszych reżyserów. Robicie z niego mistrza tworzenia filmów, a nie macie argumentów. PS. Domniemana niesamowitość jego obrazów to nie argument.

Troublesome

Ja uważam że jego filmy są bardzo dobre jeśli nie nawet wybitne. Każdy ma inny sposób oceniania, a wg mojej opini jest on bardzo dobrym reżyserem, który z niczego potrafi zdrobić Coś przez wielkie "C".

użytkownik usunięty
majku4

"Coś przez wielkie "C", małe "o" i duże "Ś"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones